انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری‌ وزارت علوم و همچنين جهاد دانشگاهی – شریف

انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری‌ وزارت علوم و همچنين جهاد دانشگاهی – شریف

به نقل از شریف: انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری‌ وزارت علوم و همچنين جهاد دانشگاهی

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دست يار فرهنگی جهاددانشگاهی در راستای توسعه‌ فرهنگی و همچنين همکاری های مشترک در دانشگاه‌ها، یک تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از جهاددانشگاهی، آیین انعقاد تفاهم‌نامه بین دکتر غلامرضا غفاری، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دکتر عیسی علیزاده دست يار فرهنگی جهاددانشگاهی، ظهر امروز (دوشنبه) در ساختمان نهاد قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی برگزار شد.
موضوع این تفاهم‌نامه، همکاری بین جهاددانشگاهی و همچنين وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی، علمی، دینی، هنری و همچنين اجتماعی در سطح دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی است.
همچنین بر طبق این تفاهم‌نامه، شورایی متشکل از نمایندگان دو طرف جهت پیشبرد اهداف و همچنين عملیاتی‌شدن آن هم در سطوح ملی و همچنين دانشگاهی تشکیل می مي شود.
در این تفاهم‌نامه به تعهدات وزارت علوم، شامل حمایت از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی جهاددانشگاهی، انجام هماهنگی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري با دانشگاه‌ها به‌منظور مشارکت دو جانبه برای اجرای مطلوب موضوع تفاهم‌نامه، مشارکت در تبلیغات و همچنين اطلاع‌رسانی فعالیت‌های ملی جهاددانشگاهی و همچنين ابلاغ به مجموعه‌های ذیربط، اولویت قرار دادن جهاد برای بهره بري و استفاده از سرويس ها و خدمات فرهنگی، امکانات، محصولات و همچنين تولیدات جهاددانشگاهی، مشارکت در برگزاری رویدادها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جهاددانشگاهی، می‌قدرت اشاره کرد. همچنین تعهدات جهاددانشگاهی شامل مشارکت با وزارت علوم در خصوص تهیه و همچنين تدوین طرح‌ها و همچنين موضوعات محوری، حمایت مالی و همچنين معنوی این نهاد از تيم‌های دانشجویی متناسب با اولویت‌های فعالیت جهاددانشگاهی، مشارکت با وزارت علوم در طرح‌های انظار و افکار سنجی و همچنين نظرسنجی، حمایت از چاپ و همچنين نشر آثار دستاوردهای فرهنگی، علمی، هنری، دینی و همچنين اجتماعی فعالان فرهنگی است.
در حاشیه این آیین، دکتر غلام‌رضا غفاری دست يار فرهنگی وزارت علوم از قسمت و بخش‌ها و همچنين فعالیت‌های نهاد قرآنی دانشگاهیان کشور و همچنين مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی (ایسپا) بازدید کرد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری‌ وزارت علوم و همچنين جهاد دانشگاهی در تاریخ ۲۱ August 1397 | 5:53 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *