برگزاری جشنواره‌های قرآن در محیط دانشگاه، تفاوت دانشگاه ایرانی با سایر دانشگاه هااست – شریف

برگزاری جشنواره‌های قرآن در محیط دانشگاه، تفاوت دانشگاه ایرانی با سایر دانشگاه هااست – شریف

به نقل از شریف: برگزاری جشنواره‌های قرآن در محیط دانشگاه، تفاوت دانشگاه ایرانی با سایر دانشگاه هااست

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در آیین افتتاحیه سی و همچنين سومین دوره از جشنواره قرآن و همچنين عترت دانشجویان گفت: یکی از ‌تفاوت دانشگاه‌های ایران با سایر دانشگاه‌های دنیا این است که در ایران اینگونه جشنواره‌ها در فضاهای دانشگاهی برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد کافی با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌های قرآن دانشجویی نقطه قوتی برای دانشگاه‌هاست، اظهار داشت: خوشحالیم که این میزبانی نصیب دانشگاه فردوسی شده و همچنين باعث شده است که رایحه قرآن، معارف، هنرها و همچنين تکنولوژی‌‌های قرآنی در این دانشگاه به نمایش گذاشته مي شود.

دکتر کافی افزود: امیدواریم این جشنواره اثراتی را در زندگی و همچنين فضای دانشگاه به دنبال داشته باشد و همچنين ما بتوانیم این تاثيرات و همچنين اثرات را در زندگی فردی، اجتماعی و همچنين… شاهد باشیم و همچنين این تاثيرات و همچنين اثرات ماندگار و همچنين پایدار باشد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: اگرچه این جشنواره برای مدت دو روز در این دانشگاه برگزار می‌مي شود ولي بايد توجه داشت باید اذعان کرد که امروز این جشنواره حاصل نتیجه یک سال شمسي تلاش اشخاص زیادی بوده که امروز این تلاش‌ها به ثمر نشسته است.

دکترکافی خاطرنشان کرد: امیدوارم این جشنواره به اهداف خود دست یابد و همچنين ما نیز در این زمینه تلاش‌های زیادی را انجام داده‌ایم تا بتوانیم میزبان خوبی برای میهمانان باشیم.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

برگزاری جشنواره‌های قرآن در محیط دانشگاه، تفاوت دانشگاه ایرانی با سایر دانشگاه هااست در تاریخ ۲۶ August 1397 | 2:02 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *