بعد از نماز، خدمت به شهروندان و مردم شهر در محضر الهی بالاترین درجه است – شریف

بعد از نماز، خدمت به شهروندان و مردم شهر در محضر الهی بالاترین درجه است – شریف

به نقل از شریف: بعد از نماز، خدمت به شهروندان و مردم شهر در محضر الهی بالاترین درجه است

رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در دیدار رییس صندوق رفاه دانشجویان از تلاش و همچنين اهتمام صندوق رفاه در خدمت رسانی به دانشجویان تشکر کردو گفت: بعد از نماز، خدمت به شهروندان و مردم شهر در محضر الهی بالاترین درجه است

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، در این دیدار حجت الاسلام و همچنين المسلمین دکتر رستمی با بیان اینکه با سرويس ها و خدمات خوب تو، آرامش، سلامتی و همچنين رضایتمندی جوانان حاصل می‌مي شود، افزود: شعار تو که هیچ دانشجویی به سبب معظلات و مسائل و مشکلات مالی ترک تحصیل نکند؛ بسیار عالی است. ما باید بیشتر تلاش کنیم و همچنين موفق تر شویم. باید از فرصت‌های خدمت به شهروندان و مردم شهر و همچنين بهره بري و استفاده از ظرفیت‌های غیر دولتی بیشتر بهره مند شد.
وی افزود: خدمت شوندگان تو دانشجویان جوون و همچنين سرمایه‌های این مملکت خواهند بود و همچنين رفع حوائج ایشان موجب برکت کار و همچنين زندگی شماست.
نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان این که برای سلامت و همچنين سعادتمندی و همچنين اخلاق جوانان باید کارهای خوب را ادامه دهیم خاطر نشان کرد: هدف گذاری ها و همچنين فعالیت‌های فرهنگی تو و همچنين شناخت آسیب‌ها خوب است. همه فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين اقدام‌های تو این باشد که بیشتر خدمت کنید و همچنين مدیریت تو همراه با بهره بري و استفاده از فرصت‌های خدمتگزاری به شهروندان و مردم شهر باشد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

بعد از نماز، خدمت به شهروندان و مردم شهر در محضر الهی بالاترین درجه است در تاریخ ۲ August 1397 | 3:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *