بیست و همچنين هفتمین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه سمنان برگزار می مي شود – شریف

بیست و همچنين هفتمین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه سمنان برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: بیست و همچنين هفتمین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه سمنان برگزار می مي شود

بیست و همچنين هفتمین اجلاس سراسری نماز ۱۴ آذرماه با حضور ریاست جمهوری در دانشگاه سمنان برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان، حجت الاسلام شمس الدین مشاور استاندار و همچنين رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان با اعلام این خبر در جلسه مشترکی که به منظور هماهنگی برگزاری این اجلاس در دانشگاه سمنان برگزار شد، گفت: بیست‌وهفتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «شیوه‌ها و همچنين تجربه و مهارت بالا‌های دعوت به نماز»، ۱۴ آذر با پیام مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان آغاز به کار می‌کند.
وی افزود: با اعلام نظر قطعی دفتر ریاست محترم جمهوری، دکتر حسن روحانی در این اجلاس سخنرانی می‌کند.
حجت الاسلام شمس الدین گفت: با حضور حجت‌الاسلام و همچنين المسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور هم جدیدترین شیوه‌های دعوت به نماز با حضور تيم‌های متنوع و گوناگون و مختلف طلاب، دانشجویان و همچنين کارشناسان امر اقامه نماز مطرح و همچنين بررسی می‌مي شود.
وی همچنین اعلام و همچنين تقدیر از آثار برتر، برگزاری گفتمان‌های نماز با حضور استادان حوزه علمیه قم، برگزاری گفتمان‌های نماز در سطح شهرستان‌ها، گفتمان نماز در حوزه دانشجویان توسط حجت‌الاسلام قرائتی و همچنين تدوین و همچنين چاپ مقاله های رسیده بعد از برگزاری اجلاس را از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این اجلاسیه عنوان کرد.
مشاور استاندارسمنان گفت: بعد از هماهنگی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري جهت میزبانی اجلاس و همچنين بازدیدهای میدانی به عمل آمده، دانشگاه سمنان با توجه به ظرفیت های خوب، به عنوان میزبان انتخاب و همچنين این اجلاس بسیار مهم در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.
دکتر مصطفی فضلی مشاور اجرایی رئیس دانشگاه سمنان نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دانشگاه سمنان به عنوان میزبان برگزاری بیست و همچنين هفتمین اجلاس سراسری نماز، برگزاری این رخ داد عظیم فرهنگی را در استان سمنان مایه خیر و همچنين برکت برای کل استان دانست و همچنين گفت: دانشگاه سمنان با تمام امکانات برای برگزاری مطلوب این اجلاس مهم تلاش می کند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

بیست و همچنين هفتمین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه سمنان برگزار می مي شود در تاریخ ۲۹ August 1397 | 11:34 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *