تقدیر از ۱۱۴ برگزیده نهایی جشنواره قرآن و همچنين عترت – شریف

تقدیر از ۱۱۴ برگزیده نهایی جشنواره قرآن و همچنين عترت – شریف

به نقل از شریف: تقدیر از ۱۱۴ برگزیده نهایی جشنواره قرآن و همچنين عترت

در اختتامیه سی و همچنين سومین جشنواره قرآن و همچنين عترت از ۱۱۴ برگزیده نهایی این جشنواره تقدیر شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، آیین اختتامیه سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشورشامگاه امروز با حضوردکتر غلامرضاغفاری، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، دکتر حجت الاسلام و همچنين المسلمین رستمیان، رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و همچنين حجت‌الاسلام محمدی رئیس نهاد قرآن و همچنين عترت وزارت ارشاد درمحل دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
در این جشنواره تمامی دانشجویان کشور از وزارت خانه‌های علوم، بهداشت، دانشگاه آزاداسلامی و همچنين سایر دانشگاه‌ها حضور پیدا کردند و همچنين بعد از برگزاری در سطح منطقه، برگزیدگان آن هم در دانشگاه‌های زیرمجموعه دو وزارت خانه علوم و همچنين بهداشت و همچنين همچنین دانشگاه آزاداسلامی به صورت جداگانه در سطح ملی به رقابت پرداختند.
ترویج آموزه‌های قرآنی به عنوان عنصر کلیدی سی و همچنين سومین جشنواره قرآن و همچنين عترت دانشجویان و همچنين دانشگاهیان کشور در نظر گرفته شده بود و همچنين در این جشنواره تلاش شد مفاهیم قرآنی در تمام زیرمجموعه‌های دانشگاهی درونی شده و همچنين همچنين و علاوه بر آن هم در رفتار و همچنين سبک زندگی نسل جوون نیز مورد بهره بري و استفاده قرار بگیرد.
تعداد شرکت‌کنندگان این جشنواره از مرحله دانشگاهی به تا حال ۳۵۰ هزار فرد يا شخص بود که از این تعداد ۶۴۰ فرد يا شخص برگزیده به مرحله ملی وزارت خانه‌های علوم، بهداشت و همچنين دانشگاه آزاداسلامی رسیدند که در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف به مرحله نهایی جشنواره قرآن و همچنين عترت راه پیدا کردند.
این جشنواره در ۶ قسمت و بخش پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری، آوایی و همچنين معارفی برگزار شد که در نهایت ۱۱۴ فرد يا شخص به عنوان برگزیده نهایی معرفی شدند.
افرادی که در قسمت و بخش خواندن و قرائت، تحقیق و همچنين حفظ کل قرآن حائز رتبه‌های برتر در جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت شوند، به قسمت و بخش بین‌المللی که هر دو سال شمسي یک بار برگزار می‌مي شود، راه پیدا خواهند کرد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

تقدیر از ۱۱۴ برگزیده نهایی جشنواره قرآن و همچنين عترت در تاریخ ۲۷ August 1397 | 10:57 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *