جذب دانشجویان دوره دکتری برای گذراندن فرصت مطالعاتی شش ماهه درپژوهشگاه علوم ورزشی – شریف

جذب دانشجویان دوره دکتری برای گذراندن فرصت مطالعاتی شش ماهه درپژوهشگاه علوم ورزشی – شریف

به نقل از شریف: جذب دانشجویان دوره دکتری برای گذراندن فرصت مطالعاتی شش ماهه درپژوهشگاه علوم ورزشی

پژوهشگاه علوم ورزشی، دانشجویان دوره دکتری دانشگاه‌های سراسر کشور را برای گذراندن فرصت مطالعاتی کوتاه مدت جذب می‌کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه علوم ورزشی این پژوهشگاه به‌عنوان مرجع علمی پژوهش ورزش کشور آمادگی جذب دانشجو برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت (شش تا نه ماهه) را دارد.
دانشجویان متقاضی می‌توانند از ظرفیت‌های موجود پژوهشگاه بهره بري و استفاده کنند. پذیرفته‌شدگان در این دوره‌ها از حقوق و همچنين مزایای دوره‌های فرصت مطالعاتی وزارت علوم برای دانشجویان بورسیه و همچنين غیر بورسیه بهره‌مند خواهند شد.
دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند بعد از کسب اطلاع از شرایط پذیرش به مطالعه سوابق اعضای هیات‌علمی پژوهشگاه و همچنين سایر اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که به شکل تمام‌وقت یا پاره‌وقت با پژوهشگاه همکاری دارند، اقدام کرده و همچنين به مذاکره با این اعضا مبادرت کنند تا بعد از کسب موافقت آنان، نامه پذیرش و همچنين دعوت‌نامه پژوهشگاه را دریافت کنند.
ادامه روند پذیرش نیز در دانشگاه مبدأ و همچنين نهاد مسائل دانشجویان انجام می‌گیرد که بخشنامه‌های جاری در سایت این نهاد قابل‌مطالعه است.
شرایط دقیق بهره بري و استفاده از فرصت مطالعاتی در دانشگاه‌های مبدأ بر اساس سهمیه‌های مشخص انجام می‌مي شود و همچنين لذا دانشجویان می‌توانند در گام نخست از شرایط دانشگاه خوداطلاعات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را کسب کرده و همچنين چنانچه دارای شرایط مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري بودند، اقدام به مکاتبه با اعضای هیات‌علمی پژوهشگاه علوم ورزشی کنند.
دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتربه وب سایت پژوهشگاه به نشانی: www.ssrc.ac.ir رفت و آمد و مراجعه و همچنين یا با شماره تلفن ۸۸۷۴۷۸۸۴ داخلی ۱۱۵ با دکتر زارعیان به حاصل کنند.
س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵ 

جذب دانشجویان دوره دکتری برای گذراندن فرصت مطالعاتی شش ماهه درپژوهشگاه علوم ورزشی در تاریخ ۲۶ August 1397 | 2:52 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *