دانشگاه های ایلام با تمام قوا در خدمت زائران اربعین خواهند بود – شریف

دانشگاه های ایلام با تمام قوا در خدمت زائران اربعین خواهند بود – شریف

به نقل از شریف: دانشگاه های ایلام با تمام قوا در خدمت زائران اربعین خواهند بود

رئیس دانشگاه ایلام گفت: دانشگاه های مستقر در استان ایلام، با همدلی، همراهی و همچنين هم افزایی که وجود دارد و همچنين به همراهی نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه ها و همچنين بسیج دانشجویی، از تمامی ظرفیت برای سرويس ها و خدمات رسانی به زائرین پیاده روی اربعین بهره بري و استفاده می کنند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ایلام، دکتر علی اکبری در جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان ایلام که با حضور دکتر غفاری، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم و همچنين رئیس ستاد اربعین دانشگاهیان کشور برگزار شد، اظهار داشت: به عنوان رئیس دانشگاه مادر استان، به جهت همراهی و همچنين تشریک مساعی در همه مسائل و همچنين شامل در امر سرويس ها و خدمات رسانی به زائرین اربعین، مراتب رضایت و همچنين قدردانی خود را از تمامی رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی استان اعلام می‌دارم.
وی افزود: در شهرستان مهران، دانشگاه ایلام، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه جامع علمی – کاربردی و همچنين دانشگاه پیام نور دارای امکاناتی خواهند بود که از تمامی این ظرفیت برای خدمت رسانی به دانشجویان، استادان و همچنين کارکنان زائر دانشگاه‌های سطح کشور بهره بري و استفاده خواهد شد.
دکتر علی اکبری، تأکید کرد: ما خدمت رسانی با زائرین را محدود به دانشجویان نکردیم، بلکه از ظرفیت استادان و همچنين کارکنان هم بهره بري و استفاده کردیم و همچنين برای همین سطح خدمت رسانی به زائرین عزیز بوسیله دانشگاهیان استان در سطح بالایی قرار دارد.
در ادامه این نشست، مهندس محمد هادی عسکری، مدیرکل فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم گفت: در شرایطی که مدرنیته همه عناصر ارزشی و همچنين عرفی جامعه را تحت‌الشعاع قرار داده، شور شهروندان و مردم شهر برای میزبانی از زائران اربعین بسیار تبريک و مبارک است.
وی با بیان اینکه شکل گیری این اجتماع با شور و همچنين شوق هر چه تمام تر در هر زمانی حتی با وجود تهدید جریان تکفیری از ویژگی های این حرکت عظیم است، تصریح کرد: حضور پیروان سایر ادیان با عشق و همچنين دلدادگی تمام از ویژگی‌های دیگری است که اربعین را متمایز کرده است.
مهندس عسکری، تصریح کرد: در مرز چذابه و همچنين مهران آخر دلدادگی به سید و همچنين سالار شهیدان دیده می‌مي شود و همچنين اربعین میثاق رهایی از قیودات و همچنين باوری شورآور و همچنين شوری باور آور است.
در پایان این نشست دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم و همچنين مدیرکل فرهنگی این وزارت‌منزل و خانه و همچنين اعضای ستاد اربعین دانشگاهیان استان از موکب‌های دانشگاهیان استان بازدید کردند.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

دانشگاه های ایلام با تمام قوا در خدمت زائران اربعین خواهند بود در تاریخ ۵ August 1397 | 2:05 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *