دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد – شریف

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد – شریف

به نقل از شریف: دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد

دکتر غلامرضا غفاری،دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور در بازدید از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران، از اقدامات دانشگاه ایلام در خصوص پیاده روی اربعین تقدیر کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ایلام، در آستانه اربعین حسینی، دکتر غفاری از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد و همچنين با تقدیر از اقدامات دانشگاه ایلام در خصوص پیاده روی اربعین، خواستار اهتمام دانشگاهیان برای شناخت تمام ابعاد و همچنين ظرفیت های اربعین شد.
دکتر غفاری با تأکید بر اهتمام دانشگاهیان کشور نسبت به اربعین ابا عبدالله الحسین، گفت: جامعه دانشگاهیان ایران اسلامی دوشادوش دیگر قشرها با حضور پرشور در راهپیمایی اربعین عشق و همچنين ارادت خود به امام و پيشوا حسین (ع) و همچنين خاندان عصمت و همچنين طهارت رانشان خواهند داد.
رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور، افزود: این همایش پهناور و بزرگ ظرفیت ها و همچنين پتانسیل هایی دارد و همچنين برای همین جامعه دانشگاهی کشور باید پژوهش در این حماسه پهناور و بزرگ را در دستور کسب و کار خود قرار دهند تا تا ظرفیت ها و همچنين پیام ها معنوی آن هم در اختیار جامعه قرار گیرد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد در تاریخ ۵ August 1397 | 4:36 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *