دومین نشست کارگروه ملی همکاری پژوهش و همچنين فناوری با کشور ایتالیا برگزار می‌مي شود – شریف

دومین نشست کارگروه ملی همکاری پژوهش و همچنين فناوری با کشور ایتالیا برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: دومین نشست کارگروه ملی همکاری پژوهش و همچنين فناوری با کشور ایتالیا برگزار می‌مي شود

دومین نشست کارگروه ملی همکاری پژوهش و همچنين فناوری با کشور ایتالیا، در راستای بررسی برگزاری نشست علم، فناوری و همچنين نوآوری بین ایران و همچنين ایتالیا، هم‌اندیشی جهت برگزاری نشست مشترک و همچنين تعیین اولویت‌های همکاری دانشگاه‌های ایران با کشور ایتالیا، چهارشنبه ۹آبان ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه کاشان برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدالساده نیسی رئیس کارگروه همکاری پژوهش و همچنين فناوری با کشور ایتالیا و همچنين مدیر کل دفتر حمایت و همچنين پشتیبانی مسائل پژوهشی و همچنين فناوری وزارت علوم، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی جامع برای همکاری با کشور ایتالیا و همچنين ارائه راهکارهای گسترش همکاری‌های دوجانبه پژوهش و همچنين فناری در حوزه بین‌المللی را از اهداف برگزاری این نشست دانست.
گفتنی است این نشست با حضور مدیران معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين مدیران روابط بین‌الملل دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی عضو کارگروه برگزار خواهد شد.

ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

دومین نشست کارگروه ملی همکاری پژوهش و همچنين فناوری با کشور ایتالیا برگزار می‌مي شود در تاریخ ۷ August 1397 | 10:41 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *