دکترحمیدگودرزی افشار به سمت سرپرست دانشگاه "سیدجمال الدین اسدآبادی " منصوب شد – شریف

دکترحمیدگودرزی افشار به سمت سرپرست دانشگاه "سیدجمال الدین اسدآبادی " منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکترحمیدگودرزی افشار به سمت سرپرست دانشگاه "سیدجمال الدین اسدآبادی " منصوب شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر حمید گودرزی افشار را به سمت سرپرست دانشگاه « سیدجمال الدین اسدآبادی » منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر گودرزی افشار آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست «دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی» منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری همچنین در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر دکتر جعفر امیری پریان، رئیس سابق دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در زمان تصدی مسئولیت این دانشگاه قدردانی کرد.

دکتر حمید گودرزی افشار دانش آموخته دانشگاه بوعلی سینا دارای مدرک دکتری شیمی معدنی و همچنين عضو هیات علمی و همچنين دانشیار دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی است.

وی پیش ازاین دست يار اداری و همچنين مالی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و همچنين دست يار فرهنگی و همچنين دانشجویی و همچنين دست يار اداری مالی دانشگاه ایلام بوده است.

همچنین دکتر گودرزی افشار در کمیسیون دائمی هیات امنا، هیات ممیزه و همچنين هیات اجرایی جذب دانشگاه ایلام عضو بوده است.

نشر ۵۰ مقاله علمی و همچنين پژوهشی در مجلات معتبر بین المللی و همچنين ارائه ۶۰ مقاله در کنفرانس های داخلی و همچنين بین المللی بخشی از سوابق پژوهشی دکتر گودرزی است.

دکتر گودرزی افشار به تا حال راهنمایی بیش از ۳۸ دانشجوی کارشناسی ارشد و همچنين ۳ دانشجوی دکترا را به دست داشته است.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

دکترحمیدگودرزی افشار به سمت سرپرست دانشگاه "سیدجمال الدین اسدآبادی " منصوب شد در تاریخ ۲۷ August 1397 | 3:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *