دکتر خاوندی به سمت "رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی" منصوب شد – شریف

دکتر خاوندی به سمت "رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی" منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر خاوندی به سمت "رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی" منصوب شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر علیرضا خاوندی را به سمت «رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر خاوندی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزنده جناب‌عالی و همچنين بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری به موجب این حکم به سمت رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی منصوب می شوید.
پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی از قدیمی ترین و همچنين پهناور و بزرگ ترین مراکز پژوهشی کشور است که در شرایط کنونی توانایی رفع بخشی از نیازهای فناورانه کشور را دارد لذا، از جناب‌عالی انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، برپایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين با همکاری اعضای هیئت علمی و همچنين کارکنان، مأموریت های پژوهشگاه را در سطح ملّی تبیین و همچنين آنها را به نحو احسن به انجام رسانید.
همچنین شایسته است بهره بري و استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق مأموریت های پژوهشگاه در صدر مسائل قرار داده و همچنين با همکاری سایر مؤسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و همچنين نهاد های دولتی و همچنين غیر دولتی، زمینه مناسب را برای تولید دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و همچنين فناورانه در حوزه تخصصی پژوهشگاه با هدف حل معضلات و همچنين چالش های ملّی و همچنين روز کشور فراهم سازید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال بکوشید و همچنين نهایت اهتمام خویش را در اِعمال سیاست‌های مؤثر در صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، و همچنين رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم پژوهشگاه به کار بندید.
وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری همچنین در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر سید محمد تقی صالحی، رئیس سابق پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی در زمان تصدی مسئولیت این پژوهشگاه قدردانی کرد.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

دکتر خاوندی به سمت "رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی" منصوب شد در تاریخ ۲۲ August 1397 | 5:09 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *