دکتر علویان مهر به سمت "سرپرست دانشگاه صنعتی شیراز " منصوب شد – شریف

دکتر علویان مهر به سمت "سرپرست دانشگاه صنعتی شیراز " منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر علویان مهر به سمت "سرپرست دانشگاه صنعتی شیراز " منصوب شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر محمد مهدی علویان مهر را به سمت سرپرست «دانشگاه صنعتی شیراز » منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر علویان آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست «دانشگاه صنعتی شیراز» منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری همچنین در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر جلیل مقدسی، رئیس سابق دانشگاه صنعتی شیراز در زمان تصدی مسئولیت این دانشگاه قدردانی کرد.

محمد مهدی علویان مهر دانش آموخته دانشگاه شیراز، دارای مدرک دکتری شیمی و همچنين عضو هیات علمی و همچنين استاد تمام دانشگاه صنعتی شیراز است.

وی پیش از این مدیریت دفتر استعدادهای درخشان، معاونت اداری و همچنين مالی، مدیریت دفتر همکاری های دانشگاه و همچنين صنعت، ریاست منطقه ۴ کشوری دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای، ریاست دانشکده فنی و همچنين حرفه ای شهید باهنر شیراز و همچنين ریاست دتنشگاه فنی و همچنين حرفه ای استان فارس را بعهده داشته است.

همچنین دکتر علویان مهر عضو حقیقی شورای دانشگاه، عضو کمیته بررسی صلاحیت عمومی اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی شیراز و همچنين مشاور رئیس دانشگاه فنی حرفه ای در مسائل برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين توسعه بوده است.

وی نشر ۱۳۴ مقاله علمی و همچنين پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و همچنين بین المللی، تالیف ۲ عنوان کتاب و همچنين ارائه ۱۴ مقاله در کنفرانس های داخلی و همچنين بین المللی را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

همچنین دکتر علویان مهر دارای دو طرح پزوهشی ارتباط با صنعت است و همچنين به تا حال راهنمایی بیش از ۳۵ دانشجوی کارشناسی ارشد و همچنين ۵ دانشجوی دکتری را به دست داشته است.

از افتخارات سرپرست دانشگاه صنعتی شیراز می قدرت به کسب عنوان استاد نمونه دانشگاه صنعتی شیراز در سال شمسي ۱۳۸۷ و همچنين انتخاب به عنوان چهره منتخب استان فارس در سال شمسي ۱۳۸۸، کسب عنوان پزوهشگر برتر در سال شمسي ۱۳۹۰ و همچنين مدیر نمونه استان فارس در سال شمسي ۱۳۹۵ اشاره کرد.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

دکتر علویان مهر به سمت "سرپرست دانشگاه صنعتی شیراز " منصوب شد در تاریخ ۲۷ August 1397 | 10:09 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *