دکتر مهدی کشمیری به سمت عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی منصوب شد – شریف

دکتر مهدی کشمیری به سمت عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر مهدی کشمیری به سمت عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی منصوب شد

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران، در حکمی دکتر مهدی کشمیری قائم مقام دست يار پژوهش و همچنين فناوری درامورفناوری و همچنين مدیرکل دفتر سیاست گذاری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی امورفناوری وزارت علوم را به سمت «عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن حکم رئیس جمهور به این شرح است:

در اجرای ماده (۱۰) اصلاحی اساسنامه صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی تصويب شده و مصوب قانون ۱۳۹۱.۶.۲۹ هیأت وزیران و همچنين براساس مصوبه مورخ ۱۳۹۷.۸.۲۱ هیأت امنای آن هم صندوق، با عنایت به سوابق و همچنين تجربیات ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی» منصوب می‌شوید.

توفیق تو را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و همچنين منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

رئیس جمهور طی حکمی، دکتر رضا ملک‌زاده، دکتر مهدی کشمیری، دکتر مهدی الیاسی، دکتر سعید نمکی، دکتر محمدصادق خیاطیان یزدی و همچنين مهندس نصراله جهانگرد را به عنوان «اعضای هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی» منصوب کرد.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر مهدی کشمیری به سمت عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی منصوب شد در تاریخ ۲۵ August 1397 | 10:46 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *