رئیس و همچنين دبیر اجرایی سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شدند – شریف

رئیس و همچنين دبیر اجرایی سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شدند – شریف

به نقل از شریف: رئیس و همچنين دبیر اجرایی سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شدند

با حکم دکتر غلامرضا غفاری،دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان رئیس سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم؛ در حکم دکتر غفاری خطاب به دکتر کافی آمده است:
نظر به تخصص، تعهد و همچنين تجارب ارزنده جناب‌عالی و همچنين با عنایت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشگاهیان کشور، به‌موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور» منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين نظارت مناسب و همچنين بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و همچنين متخصص دانشگاه، در راستای هرچه پربارتر برگزار نمودن جشنواره موفق و همچنين مؤید باشید.
همچنین از سوی دکتر غفاری، دکتر طاهری، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دبیر اجرایی سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شد.
سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری زیر نظر شورای هماهنگی فعالیت های دینی و همچنين قرآنی دانشگاه ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه فردوسی مشهد از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه برگزار می مي شود.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

رئیس و همچنين دبیر اجرایی سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شدند در تاریخ ۲ August 1397 | 1:56 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *