روابط عمومی‌ها در اعتبار و همچنين ارزش‌بخشیدن به نهاد‌ها و همچنين دستگاه‌ها نقش مؤثری دارند – شریف

روابط عمومی‌ها در اعتبار و همچنين ارزش‌بخشیدن به نهاد‌ها و همچنين دستگاه‌ها نقش مؤثری دارند – شریف

به نقل از شریف: روابط عمومی‌ها در اعتبار و همچنين ارزش‌بخشیدن به نهاد‌ها و همچنين دستگاه‌ها نقش مؤثری دارند

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: برخی به دلیل ناآگاهی می‌گویند که روابط عمومی، کاری آسان است در صورتی که روابط عمومی دانش پیچیده‌ای است که به‌روش غیرمستقیم در اعتبار و همچنين ارزش یک نهاد و همچنين اعتماد مخاطب تأثیر دارد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر غلامحسین خواجه در نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی و همچنين فناوری منطقه ها و مناطق ۷ و همچنين ۱۰ کشور در دانشگاه شهید چمران برگزار شد، اظهار داشت: قطعاً روابط عمومی می‌تواند در دستیابی به اهداف یک نهاد و همچنين برقراری ارتباطات درون و همچنين برون‌سازمانی نقش مهمی داشته باشد.
وی افزود: برخی از دستگاه‌ها در ارتباطات داخلی و همچنين خارجی خود دچار مشکل خواهند بود و همچنين بی‌تردید یکی از دلایل آن هم اهمیت ندادن به نقش و همچنين جایگاه روابط عمومی‌ها است.
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، تصریح کرد: در صورتي که با روابط عمومی قوی، توانمند و همچنين آشنا به مسائل روز کارکنیم؛ آنگاه می‌قدرت به ارزش و همچنين جایگاه آن هم پی برد.
دکتر خواجه، ادامه داد: برای اینکه ارزش‌های نهفته در یک روابط عمومی دیده مي شود باید چالش‌های پیش روی روابط عمومی‌ها را دید و همچنين در رفع آن هم کوشید؛ روابط عمومی‌ها باید این توانایی را داشته باشند که مدیران دستگاه‌های خود را نسبت به حساسیت جایگاه آن هم واحد قانع نمایند.
وی افزود: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات پیش روی روابط عمومی‌ها نداشتن برنامه جذاب و جالب و خوب است که این پيشامد جديد می‌تواند آن هم‌ها را دچار روزمرگی کند. باید نگاه به روابط عمومی‌ها را تغییر داد و همچنين در درجه اول این کار بر عهده مدیران روابط عمومی‌ها است.
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، در پایان تصریح کرد: امیدواریم این نشست‌ها بتواند در ارتقای هرچه بیشتر جایگاه روابط عمومی‌ها مؤثر باشد.
گفتنی است کارگاه آموزشی «تهیه و همچنين تدوین خبر» با حضور دکتر علیرضا عبداللهی نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و همچنين کارگاه آموزشی “روابط عمومی در عصر شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی” از سوی دکتر شاهو صبار، استاد دانشگاه تهران برگزار شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

روابط عمومی‌ها در اعتبار و همچنين ارزش‌بخشیدن به نهاد‌ها و همچنين دستگاه‌ها نقش مؤثری دارند در تاریخ ۵ August 1397 | 3:31 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *