« سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» رونمایی شد – شریف

« سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» رونمایی شد – شریف

به نقل از شریف: « سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» رونمایی شد

در راستای تسهیل ارائه سرويس ها و خدمات، ارزیابی و همچنين نظارت مطلوب، «سامانه مدیریت نشریات دانشجویی » با حضورمعاون فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم رونمایی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری در آیین رونمایی از «سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» با اشاره به فعالیت بیش از ۴۰۰۰ نشریه دانشجویی در کشور، از این عرصه به عنوان زمینه مشارکت حداکثری دانشجویان در مسائل فرهنگی یاد کرد.
وی گفت: نشریات دانشجویی محل تبلور اندیشه ها، انظار و افکار، خرده فرهنگ های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين سبک زندگی دانشجویی است که می تواند به مسئولان فرهنگی کشور و همچنين دانشگاه ها در شناخت جامعه دانشجویی کمک کند.
دکتر غفاری با تاکید بر نقش مثبت نشریات دانشجویی در توانمندسازی فکری دانشجویان و همچنين تربیت اقتدار و قدرت نقادی در آنان گفت: ایجاد «سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» منبع تحقیقاتی مناسبی برای پژوهشگران است تا با روش های مانند تحلیل محتوا در خصوص نشریات دانشجویی تحقیق کنند.
در ادامه این آیین، مهندس عسگری، مدیرکل پشتیبانی مسائل فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم گفت: «سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» امکان ارزیابی نشریات دانشجویی را بر اساس آیین نامه های شورای ناظر نشریات دانشجویی فراهم می کند.
وی افزود: نشریات دانشجویی ویترین دغدغه های دانشجویی خواهند بود و همچنين مسئولان فرهنگی باید از روش ممکنی برای حمایت از این نشریات بهره بري و استفاده کنند که راه اندازی این سامانه نیز در راستای تسهیل مسائل مدیران مسئول نشریات دانشجویی و همچنين مسئولان و همچنين کارشناسان کمیته نظارت بر نشریات گرفته شده است.
در ادامه این نشست، دکتر حمید محمدزاده، رئیس دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران به عنوان مجری طراحی و همچنين ساخت «سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» توضیحاتی در خصوص قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين مکانیسیم های فنی این سامانه ارائه کرد.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

« سامانه مدیریت نشریات دانشجویی» رونمایی شد در تاریخ ۱۳ August 1397 | 4:12 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *