فراخوان جایزه شهید علمیحمدی ویژه پایان نامه های دکتری فیزیک و همچنين ریاضی منتشر شد – شریف

فراخوان جایزه شهید علمیحمدی ویژه پایان نامه های دکتری فیزیک و همچنين ریاضی منتشر شد – شریف

به نقل از شریف: فراخوان جایزه شهید علمیحمدی ویژه پایان نامه های دکتری فیزیک و همچنين ریاضی منتشر شد

پایان نامه های دکتری فیزیک و همچنين ریاضی که در سال شمسي های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ در داخل کشور تهیه شده و همچنين مرحله دفاع را گذرانده باشند، می توانند در نهمین دوره جایزه شهید دکتر علمیحمدی در فیزیک و همچنين سومین دوره این جایزه در ریاضیات شرکت کنند.

یه نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی با همکاری انجمن فیزیک ایران نهمین دوره جایزه شهید علیمحمدی را به پاس سرويس ها و خدمات علمی و همچنين دانشگاهی شهید دکتر مسعود علیمحمدی استاد فقید دانشگاه تهران و همچنين اولین دانش‌آموخته دکتری فیزیکِ داخل کشور برگزار می کند.

این جایزه از سال شمسي ۱۳۹۰ به رساله‌های برتر دکتری فیزیک که در داخل کشور تهیه شده باشند اعطا می شد ولی نظر به اثر مثبتی که اعطای جایزه علیمحمدی در رشته فیزیک در میان محققان جوون و همچنين مستعد داشته و همچنين برای تداوم خاطره شهید علیمحمدی، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی از سال شمسي ۱۳۹۵ اعطای این جایزه را به رشته ریاضی نیز تسرّی داده است تا انگیزه بیشتری برای ارائه رساله‌های دکتری ارزشمندتر در ریاضیات ایجاد مي شود. انتخاب برندگان این جایزه رشته ریاضی با همکاری انجمن ریاضی ایران صورت می‌گیرد.

براساس فراخوان این جایزه، برای وارد شدن آثار ارسالی به مرحله داوری، مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است کارهای پژوهشی انجام‌شده در دوره دکتری و همچنين رساله حاصل از آن هم، به تشخیصِ حداقل سه عضو هیئت علمیِ استادیار به بالا، که استاد راهنمای رساله دکتری نیز یکی از آنان است، به عنوان «رساله ممتاز» شناخته شده باشد. نامزدی هر شرکت‌کننده باید کتباً توسط استاد راهنما با ذکر اطلاعات مرتبط به متقاضی، دلایل، مستندات، و همچنين مقالات مستخرج از رساله و همچنين همچنین نام و همچنين نشانی حداقل دو عضو هیئت علمیِ دیگر که بتوانند مؤید نامزدی رساله مربوطه باشند اعلام مي شود. مدارک و همچنين مستندات متقاضیان مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است تا تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ در فرم ثبت‌نام بارگذاری مي شود.

لینک ثبت نام جایزه شهید علمیحمدی:

http://ipm.ir/alimohammadi98 م.ع ۱۳۶۰/ ر.ب ۱۳۴۵

فراخوان جایزه شهید علمیحمدی ویژه پایان نامه های دکتری فیزیک و همچنين ریاضی منتشر شد در تاریخ ۱۹ August 1397 | 12:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *