قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان آموزش عالی سال شمسي ۹۶، آذر ماه پرداخت می مي شود – شریف

قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان آموزش عالی سال شمسي ۹۶، آذر ماه پرداخت می مي شود – شریف

به نقل از شریف: قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان آموزش عالی سال شمسي ۹۶، آذر ماه پرداخت می مي شود

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه ها و همچنين موسسات آموزش عالی سال شمسي ۱۳۹۶، آذر ماه پرداخت می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدتقی نظرپور در جلسه شورای معاونان وزارت علوم اعلام کرد: این پرداخت شامل بازنشستگان روزهای پایانی سال شمسي ۱۳۹۶ بوده که قسط سوم آن هم در حدود ۷۱۰ میلیارد ریال تامین اعتبار شده و همچنين انشاءالله در آذر ماه مستقیماً به حساب این اشخاص واریز می مي شود.
وی افزود: پرداخت اولیه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی در سال شمسي ۱۳۹۶ حدود ۱۴,۰۰۰ میلیارد ریال بود که هفته قبل به حساب آنان واریز شد.
دکتر نظر پور همچنین گفت: باقیمانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان آموزش عالی در سال شمسي ۱۳۹۵ به میزان حدوداً ۵۱۰ میلیارد ریال به حساب دانشگاه ها واریز شده است. در این خصوص، انتظار می رود که دانشگاه ها هر چه سریع تر نسبت به واریز این مبلغ به حساب بازنشستگان اقدام نمایند.
در این میان، با پیگیری های انجام شده و همچنين مساعدت نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور، پاداش پایان خدمت ۱۸۰ فرد يا شخص از بازنشستگان سال شمسي ۱۳۹۶ دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای نیز به مبلغ ۲۱۴/۶۰۵/۱۸۹/۰۱۳ ریال به صورت یکجا و همچنين طی یک پرداخت به حساب این اشخاص واریز شده است.

ر. ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان آموزش عالی سال شمسي ۹۶، آذر ماه پرداخت می مي شود در تاریخ ۲۰ August 1397 | 8:26 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *