قسمت و بخش نهایی جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می مي شود – شریف

قسمت و بخش نهایی جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: قسمت و بخش نهایی جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می مي شود

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم گفت: قسمت و بخش نهایی سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان کشور روزهای ۲۶ و۲۷ آبان ماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری با اعلام این خبر اظهار داشت: جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان از مستمرترین و همچنين ماندگارترین جشنواره های دانشگاهی کشور است که با استقبال و همچنين مشارکت حداکثری دانشجویان با فرهنگ ها، انظار و افکار و همچنين اندیشه های متنوع و گوناگون و مختلف مواجه می مي شود و همچنين زمینه ساز وحدت در جامعه پهناور و بزرگ دانشجویی کشور است.

دکتر غفاری گفت: گفتمان سازی قرآنی در محیط های علمی، ترویج آموزه های قرآنی و همچنين زمینه سازی برای تدبر و همچنين اندیشه بیشتر در مفاهیم قرآنی شامل اهداف جشنواره قرآن و همچنين عترت دانشجویان است و همچنين بیش از ۳۵۰ هزار دانشجو در این جشنواره شرکت کرده اند.

وی با اشاره به گردش میزبانی جشنواره قرآن و همچنين عترت دانشجویان اظهار داشت: امسال میزبان مرحله ملی این جشنواره وزارت علوم است و همچنين همه برگزیدگان مسابقات قرآنی دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، وزارت بهداشت، درمان و همچنين آموزش پزشکی، آزاد اسلامی، پیام نور، فنی و همچنين حرفه‌ای، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان وعلوم و همچنين معارف قرآن کریم در آیین اختتامیه که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می مي شود؛ حضور خواهند داشت.

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم با اشاره حضور با شکوه شهروندان و مردم شهر در آیین پیاده روی اربعین گفت: دانشجویان و همچنين دانشگاهیان در این آیین نقش و همچنين سهم قابل توجهی داشتند و همچنين دانشگاه های ایلام و همچنين شهید چمران اهواز به زائران دانشگاهی سرويس ها و خدمات مناسبی ارائه کردند.

بنا بر اعلام دبیرخانه سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان کشور، امسال ۳۷۶ اثر هنری و همچنين ادبی برگزیده مراحل کشوری جشنواره قران و همچنين عترت به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که نتایج قسمت و بخش پژوهشی، هنری، ادبی و همچنين فناوری سی و همچنين سومین جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت بعد از اتمام مراحل داوری در مراسم افتتاحیه جشنواره روز شنبه ۲۶ آبان ماه در دانشگاه فردوسی مشهد اعلام می‌مي شود.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

 

قسمت و بخش نهایی جشنواره ملی قرآن و همچنين عترت دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می مي شود در تاریخ ۱۹ August 1397 | 4:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *