لزوم همکاری موثر در تقویت منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده معلولان و همچنين قدرت یابان – شریف

لزوم همکاری موثر در تقویت منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده معلولان و همچنين قدرت یابان – شریف

به نقل از شریف: لزوم همکاری موثر در تقویت منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده معلولان و همچنين قدرت یابان

در دیداردکتر حسین سالارآملی ، قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين رئیس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم با نماینده مرکز منطقه ای یونسکو در تهران بر همکاری موثر برتقویت و همچنين ارتقای منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده معلولان و همچنين قدرت یابان تاکید شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر سالارآملی با برشمردن نقش و همچنين جایگاه آموزش برای همه اقشار شهروندان و مردم شهر در فرهنگ ایرانی و همچنين سیستم آموزشی کشور بویژه برای معلولان و همچنين قدرت یابان، بر آمادگی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری جهت توانمند سازی این اشخاص و همچنين تقویت و همچنين ارتقای منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده این قشر از جامعه تاکید کرد.
وی افزود: هرگونه همکاری در این زمینه نیازمند طرح و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب عملیاتی و همچنين جامع می باشد.
در این دیداردکتر درویشی و همچنين هیئت همراه بر اهمیت و همچنين نقش وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در ارائه تسهیلات و همچنين زیرساخت ها و همچنين منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده معلولان و همچنين قدرت یابان تاکید کردند و همچنين خواهان همکاری بیشتر وزارت علوم و همچنين مجموعه آموزش عالی در این خصوص شدند. این نماینده مرکز منطقه ای یونسکو در تهران همچنین آمادگی خود را در ارائه نقشه راه و همچنين پلتفرم جامعی دراین زمینه اعلام کرد.
کارگاه آموزشی ” بهره بري و استفاده خلاقانه از ICT برای قدرت یابان” با همکاری کمیسیون ملی یونسکو و همچنين دفتر منطقه ای یونسکو در تهران، درمحل موسسه آموزشی نیکوکاری رعد درحال برگزاری است.
مدرسان این کارگاه زینب واروقلو، کارشناس ارشد قسمت و بخش ارتباطات و همچنين اطلاعات یونسکو در پاریس، نعیما ظریف، مشاور و همچنين متخصص در حوزه OER، پروفسور علیرضا درویشی، استاد دانشگاه علوم کاربردی زوریخ و همچنين رئیس لابراتوآر دسترسی فناوری اطلاعات در این دانشگاه خواهند بود.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

لزوم همکاری موثر در تقویت منابع آموزشی باز برای بهره بري و استفاده معلولان و همچنين قدرت یابان در تاریخ ۲ August 1397 | 4:13 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *