مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه گیلان به بهره برداری رسید – شریف

مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه گیلان به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه گیلان به بهره برداری رسید

در آیینی با حضور دکتر مجتبی صدیقی، دست يار وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان، “مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه گیلان” افتتاح و همچنين فعالیت رسمی خود را جهت جذب و همچنين آموزش متقاضیان یادگیری زبان فارسی آغاز کرد.

به نقل از روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه گیلان، این مرکز در ساختمان دانشکده ادبیات و همچنين علوم انسانی با فضای آموزشی در دو طبقه با زیربنای ۱۲۲۴ متر مربع واقع شده است.

طبقه همکف دارای ۴ کلاس درس هرکدام به متراژ ۱۰۰ متر و همچنين طبقه اول دارای پنج آزمایشگاه فعال و همچنين یک آزمایشگاه در حال تکمیل با متراژ ۵۱۰ متر مربع و همچنين اتاق مهمانان ویژه با متراژ ۴۴ متر است.

در این مرکز، دوره های آموزشی زبان فارسی برای طیف وسیعی از علاقه مندان به زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين نیز افرادی که بنا به ضرورت نیاز به یادگیری زبان فارسی دارند و همچنين با نيت و اراده ارتقای دانش خود را در قالب برنامه جذاب و جالب و خوب های دانشگاهی دارند، طراحی شده است.

از این دوره های آموزشی می قدرت به مواردی از قبیل دوره های آموزش دانشگاهی زبان فارسی؛ دوره های آزاد آموزش زبان فارسی؛

دوره های آموزشی زبان و همچنين ادبیات فارسی؛ دوره های گیلان شناسی؛

دوره تربیت مدرس زبان فارسی و همچنين دوره های دانش افزایی استادان زبان و همچنين ادبیات فارسی کشورهای خارجی اشاره کرد.

همچنين و علاوه بر آموزش حضوری زبان آموزان و همچنين علاقه مندان به زبان و همچنين ادبیات فارسی، از برنامه جذاب و جالب و خوب های آینده این مرکز بهره بري و استفاده از سیستم های مجازی و همچنين طراحی برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزش مجازی و همچنين از راه دور زبان فارسی برای افرادی است که به هر دلیل نمی توانند در برنامه جذاب و جالب و خوب های حضوری شرکت کنند.

مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه گیلان؛ جذب زبان آموزان زبان فارسی از کشورهای دیگر و همچنين ایجاد استانداردهای مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري علمی برای آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان از طریق پژوهش های انجام گرفته سایر مراکز برجسته دانشگاهی و همچنين استادان مرکز را به عنوان هدف های مهم خود دنبال می کند.

به این منظور با ایجاد فرصت های مطالعاتی و همچنين جذب علاقه مندان به پژوهش در دوره پسادکترا، در این مرکز پژوهش نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه گیلان به بهره برداری رسید در تاریخ ۲۱ August 1397 | 8:27 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *