مرکز نوآوری دانشگاه کردستان افتتاح شد – شریف

مرکز نوآوری دانشگاه کردستان افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: مرکز نوآوری دانشگاه کردستان افتتاح شد

دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری رئیس جمهور در حاشیه بازدید از دانشگاه کردستان، مرکز نوآوری این دانشگاه را افتتاح کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کردستان، این مرکز نوآوری در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع و همچنين با ۶ هسته فعال، در راستای توانمندسازی کسب و همچنين کار و همچنين برگزاری رویدادهای نوآورانه، تأمین محتوا و همچنين ایجاد قسمت و بخش‌های ارزش‌افزوده افتتاح گردید.
صادق سلیمانی مدیر مرکز نوآوری دانشگاه کردستان گفت: افتتاح این مرکز گامی پهناور و بزرگ در راستای راهنمایی و همچنين توانمندسازی کسب و همچنين کار، ثبت و همچنين حمایت از ایده، مشاوره ایجاد طرح کسب و همچنين کار و همچنين فراهم کردن سرمایه‌گذار در استان خواهد بود.
وی افزود: این مرکز، خدماتی را شامل ارزش افزوده تلفن همراه، تأمین و همچنين نشر محتوا با کمک پتانسیل‌های درون استانی، سرويس ها و خدمات صوتی، پیامکی، چندرسانه ای و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کاربردی ارائه خواهد داد.
مدیر مرکز نوآوری دانشگاه کردستان با اشاره به برگزاری رویدادها و همچنين مسابقات نوآورانه در مرکز نوآوری دانشگاه، گفت: برگزاری رویدادها مسابقات ایده‌پردازی، برگزاری استارت‌آپ ویکند و همچنين برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط از دیگر فعالیت‌های این مرکز است.
وی با بیان اینکه برگزاری کارگاه‌ها و همچنين آموزش‌های اشتغال یکی دیگر از اهداف این مرکز است، تصریح کرد: آموزش‌های کاربردی کوتاه‌مدت اشتغال و همچنين سمینارهای بزرگان کسب و همچنين کار در راستای توانمندسازی دانشجویان و همچنين متفاضیان گرامی در این مرکز برگزار خواهد شد.
سلیمانی به اهمیت بازاریابی و همچنين تبلیغات در پیشرفت کسب و همچنين کار اشاره و همچنين یادآور شد: بازاریابی در فضای مجازی و همچنين ترفیع در نتایج جست و همچنين جو بر خط از دیگر اهداف این مرکز نوآوری است.
وی با ذکر اینکه این مکان علمی در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر به بهره برداری رسیده و همچنين داری ۶ هسته فعال است، تصریح کرد: هسته‌های این مرکز در زمینه توانمندسازی کسب و همچنين کار و همچنين برگزاری رویدادهای نوآورانه، تأمین محتوا و همچنين ایجاد قسمت و بخش‌های ارزش‌افزوده فعالیت مي کند.
مدیر مرکز نوآوری دانشگاه کردستان با بیان اینکه این مرکز محلی برای ساماندهی و همچنين هدایت دانشجویان و همچنين نوآوران دانش‌بنیان به سمت ایجاد کسب و همچنين کار و همچنين فعالیت‌های نوآورانه است، خاطرنشان کرد: مرکز یاد شده رویکرد صادرات محصولات و همچنين تعاملات درون دانشگاهی و همچنين برون دانشگاهی در عرصه‌های داخلی و همچنين خارجی را مورد توجه قرار داده است.
گفتنی است دست يار علمی و همچنين فناوری رئیس جمهور از قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه کردستان بازدید و همچنين با خانواده جوون نخبه مریوانی فریدون درخشانی (کوچر بیرکار) ریاضیدان ایرانی و همچنين استاد دانشگاه کمبریج و همچنين دومین ایرانی موفق به دریافت جایزه «فیلدز» سال شمسي ۲۰۱۸ دیدار کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

مرکز نوآوری دانشگاه کردستان افتتاح شد در تاریخ ۲۳ August 1397 | 12:07 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *