نماینده هیات عالی گزینش در هیات مرکزی گزینش وزارت علوم معرفی شد – شریف

نماینده هیات عالی گزینش در هیات مرکزی گزینش وزارت علوم معرفی شد – شریف

به نقل از شریف: نماینده هیات عالی گزینش در هیات مرکزی گزینش وزارت علوم معرفی شد

آیین معارفه رضا ابوالحسنی، نماینده هیات عالی گزینش در هیات مرکزی گزینش وزارت علوم با حضور اسدالله وطنی دبیر هیات عالی گزینش کشور و همچنين دکتر نظرپور دست يار اداری ،مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این آیین دکتر نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان این وزارت، گزینش را شامل موارد شمول حق الناس دانست که در صورتي که به درستی صورت نگیرد حقوق متقاضیان یا دستگاه های اجرایی صدمه خواهد دید.

وی با قدردانی از حجت الاسلام و همچنين المسلمین دکتر عربی، نماینده سابق هیات عالی گزینش کشور در وزارت علوم، ابراز امید واری کرد با حضور رضا ابوالحسنی روند مسائل گزینش وزارت علوم و همچنين دانشگاه ها به خوبی تداوم یابد و همچنين شاهد برکات و همچنين تاثيرات و همچنين اثرات خوب آن هم برای آموزش عالی باشیم.

اسدالله وطنی دبیر هیات عالی گزینش کشور نیز با اعلام رضایت از اقدامات هیات مرکزی گزینش وزارت علوم گفت: تاکید هیات عالی گزینش، رعایت قوانین است و همچنين این امیدوارم با حضور رضا ابوالحسنی که از قضات با تجربه کشور خواهند بود، هیات مرکزی گزینش وزارت علوم با هماهنگی و همچنين فعالیت بیشتر به اقدامات خود تداوم دهد.

در قسمت و بخش پایانی این آیین، حکم انتصاب رضا ابوالحسنی نماینده هیات عالی گزینش در هیات مرکزی گزینش وزارت علوم توسط دبیر هیات عالی گزینش کشور به وی اعطا شد.

هیات عالی گزینش توسط رئیس جمهور و همچنين طبق ضوابط موجود تشکیل می‌گردد و همچنين شامل وظایف آن هم ایجاد هیأت مرکزی گزینش در دستگاه‌های اجرایی، تعیین سیاست‌ها، خط مشی‌ها و همچنين ضوابط گزینش و همچنين همچنین بررسی و همچنين احراز صلاحیت اعضا و همچنين هیأت‌ها و همچنين هسته‌های گزینش و همچنين نظارت بر حسن اجرای مقررات است.

دبیرخانه این هیأت در نهاد ریاست جمهوری مستقر می‌باشد و همچنين زیر نظر دبیر هیأت عالی گزینش اداره می‌مي شود و همچنين دبیر، مسئول اجرای مقررات و همچنين تصمیمات هیأت عالی است.

هیأت‌های مرکزی گزینش نیز مسئول نظارت و همچنين هماهنگی در اجرای قانون گزینش و همچنين مقررات مربوطه در دستگاه‌های مشمول قانون می‌باشند و همچنين شامل وظایف آنها تجدید نظر در مرحله دوم، ایجاد هسته‌های گزینش، بررسی، انتخاب و همچنين معرفی اعضا هسته‌ها و همچنين… است.

مسائل اجرایی هیأت مرکزی توسط دبیرخانه این هیأت که دارای یک مسئول مستقر در حوزه ستادی دستگاه می‌باشد، انجام می‌پذیرد.

 

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

نماینده هیات عالی گزینش در هیات مرکزی گزینش وزارت علوم معرفی شد در تاریخ ۲۲ August 1397 | 1:43 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *