وزیر علوم ازدو طرح دانش بنیان رونمایی کرد – شریف

وزیر علوم ازدو طرح دانش بنیان رونمایی کرد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم ازدو طرح دانش بنیان رونمایی کرد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در بازدید از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران، دو طرح دانش بنیان «نازل سوخت پاش هواپیما» و همچنين رادیو «وی. اچ .اف هوایی» را رونمایی کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در بازدید از نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران از دو طرح فناورانه دستاورد محققان این نهاد رونمایی و همچنين از واحدها و همچنين قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم بازدید کرد.
در این بازدید از «شیر الکتروهیدورولیک» و همچنين «نازل سوخت پاش هواپیما» که برای اولین بار توسط شرکت دانش بنیان «سرو هیدرولیک پویا» تولید شده است رونمایی شد.

همچنین رونمایی از رادیو« vhf/ am هوایی» ساخت شرکت دانش بنیان «بکر پارت خاورمیانه» از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد از دیگر دستاوردهای محققان ایرانی بود که توسط وزیر علوم رونمایی شد.

در ادامه دکتر غلامی از واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران شامل پژوهشکده کشاورزی، آزمایشگاه سلول های بنیادی، آزمایشگاه کشت و همچنين بافت ریزازدیاد گیاهان دارویی و همچنين تزئینی، پژوهشکده بیوتکنولوژی و همچنين مرکز رشد این نهاد بازدید و همچنين با محققان این واحد‌های تحقیقاتی دیدار و همچنين گفتگو کرد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم ازدو طرح دانش بنیان رونمایی کرد در تاریخ ۱۴ August 1397 | 12:53 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *