وزیر علوم حکم ریاست دانشگاههای تبریز و همچنين حضرت معصومه (ص) را صادر کرد – شریف

وزیر علوم حکم ریاست دانشگاههای تبریز و همچنين حضرت معصومه (ص) را صادر کرد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم حکم ریاست دانشگاههای تبریز و همچنين حضرت معصومه (ص) را صادر کرد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در احکام جداگانه ای، دکتر میررضا مجیدی را به سمت ریاست دانشگاه تبریز و همچنين دکتر ابراهیم عبدی پور فرد را به سمت ریاست دانشگاه حضرت معصومه (س) قم منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این احکام انتصاب آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی و همچنين تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی از تاریخ ۹۷/۸/۲۱ به موجب این حکم به مدت چهار سال شمسي به سمت ریاست دانشگاه منصوب می شوید.
امیدواریم با سعی و همچنين اهتمام جنابعالی و همچنين براساس اهداف و همچنين سیاست های حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای و همچنين بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و همچنين کارشناسان محترم و همچنين جلب مشارکت دانشگاهیان و همچنين دانشجویان عزیز و همچنين هم فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید.
انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط و همچنين قانونمندی در ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه با اتکال به خداوند نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

وزیر علوم حکم ریاست دانشگاههای تبریز و همچنين حضرت معصومه (ص) را صادر کرد در تاریخ ۲۸ August 1397 | 5:50 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *