پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی، تکیه‌گاه قسمت و بخش تولید و همچنين صنعت کشور مي شود – شریف

پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی، تکیه‌گاه قسمت و بخش تولید و همچنين صنعت کشور مي شود – شریف

به نقل از شریف: پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی، تکیه‌گاه قسمت و بخش تولید و همچنين صنعت کشور مي شود

دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در آئین تودیع و همچنين معارفه رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی گفت: با توجه به وضعیت خاص اقتصادی کشور، پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی ایران می‌تواند تکیه‌گاه قسمت و بخش تولید و همچنين صنعت کشور مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مسعود برومند در این آیین اظهار داشت: پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی ایران ظرفیت‌های فراوانی دارد و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است اعضای هیئت علمی این پژوهشگاه به کمک صنعت بیایند.
وی با بیان اینکه از ظرفیت‌های پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی در شرایط کنونی باید به خوبی بهره بري و استفاده کرد و همچنين تهدیدها را ناکام گذاشت افزود: این پژوهشگاه در صورت هم‌افزایی و همچنين همکاری می‌تواند به جایگاهی در کشور دست یابد که هرکس بخواهد مشکل خود را در این حوزه حل کند، به این پژوهشگاه رفت و آمد و مراجعه کند.
دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم با اشاره به اینکه نزدیک به ۱۸۰ دانشگاه، ۲۶ پژوهشگاه و همچنين ۱۹۳ مرکز رشد مورد حمایت وزارت علوم قرار دارند افزود: تلاش‌ها بر این است که منابع را در جایی اختصاص دهند که می‌توانند بیشترین آورده را داشته باشند؛ بنابراین در چنین شرایطی مجبوریم بیشتر از قبل تلاش کنیم.
وی خاطرنشان کرد: کشور با هجمه اقتصادی مواجه است و همچنين در این شرایط همه باید دست به دست هم بدهیم و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات را مرتفع کنیم.
دکتر برومند افزود: صنایع کوچک و همچنين پهناور و بزرگ در زمینه واردات مواد اولیه و همچنين قطعات مشکل دارند و همچنين باید تلاش کنیم این مواد را در داخل کشور تولید کنیم.
در آئین تودیع و همچنين معارفه رئیس پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی ایران، از تلاش‌ها و همچنين سرويس ها و خدمات دکتر محمدتقی صالحی رئیس سابق این پژوهشگاه قدردانی و همچنين دکتر علیرضا خاوندی به عنوان رئیس جدید این پژوهشگاه معرفی شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی، تکیه‌گاه قسمت و بخش تولید و همچنين صنعت کشور مي شود در تاریخ ۲۷ August 1397 | 11:30 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *