پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی؛ شعار هفته پژوهش امسال – شریف

پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی؛ شعار هفته پژوهش امسال – شریف

به نقل از شریف: پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی؛ شعار هفته پژوهش امسال

مدیرکل دفترحمایت و همچنين پشتیبانی امورپژوهشی و همچنين فناوری وزارت علوم اعلام کرد: هفته پژوهش امسال از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه در کل کشور بصورت همزمان با شعار “پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی” برگزار خواهد شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نیسی در نشست معاونین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی کشور که امروز (شنبه ۱۹ آبان‌ماه) با موضوع هماهنگی هفته پژوهش در محل وزارت علوم برگزار شد، از حصول نتیجه دستورالعمل مشترک معاونت پژوهش و همچنين فناوری با وزارت کشور خبر داد و همچنين گفت: در حال حاضر این دستورالعمل از وزارت کشور به استانداری‌ها ابلاغ شده است.
وی با بیان اینکه در سال شمسي قبل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های هفته پژوهش در تهران و همچنين سایر استان‌ها در دو زمان متنوع و گوناگون و مختلف برگزار می‌شد ولي بايد توجه داشت امسال بصورت همزمان در کل کشور برگزار می‌مي شود، افزود: امسال محور اکثر برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی که از دانشگاه‌ها درخواست شده و همچنين با وزارت کشور نیز به توافق رسیده‌ایم این است که بتوانیم ظرفیت‌های منطقه و همچنين استان‌ها را استخراج کنیم تا پژوهش‌ها در خدمت رفع چالش‌های ملی قرار گیرند.
وی در ادامه به تشریح برنامه جذاب و جالب و خوب‌های هفته پژوهش پرداخت و همچنين اظهار داشت: برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مشترک وزارت علوم با وزارت آموزش و همچنين پرورش، انجمن‌های علمی، وزارت عتف، تقدیر از پژوهشگران، برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب در حوزه تعاملات بین‌المللی و همچنين… ازجمله برنامه جذاب و جالب و خوب‌های معاونت پژوهشی در این هفته است.

ز.ح ۷۴/ ع‌.ع ۵۷

پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی؛ شعار هفته پژوهش امسال در تاریخ ۱۹ August 1397 | 4:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *