چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و همچنين روسیه برگزار می‌مي شود – شریف

چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و همچنين روسیه برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و همچنين روسیه برگزار می‌مي شود

چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و همچنين روسیه با هدف گسترش و همچنين تعمیق روابط علمی و همچنين دانشگاهی دو کشور، ۳ آذرماه سال شمسي جاری، به میزبانی دانشگاه تهران در جزیره کیش برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تهران، چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و همچنين روسیه با حضور روسای دانشگاه‌های سطح یک کشور، روسا و همچنين هیات‌های نمایندگی دانشگاه‌های روسیه، مقامات سفارتی، قائم مقام وزیر علوم و همچنين رئیس مرکز همکاری‌های علمی و همچنين بین‌المللی وزارت‌علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در کیش برگزار خواهد شد.
براساس این نقل از، معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين چشم‌اندازها، تجربیات مدیریت دانشگاه‌ها در عرصه بین‌الملل، همکاری دانشگاه‌های ایران و همچنين روسیه در جهت ارتقای رتبه بین‌المللی دانشگاه‌ها و همچنين نگرش و همچنين رویکرد دانشگاه‌ها در حوزه پژوهش‌های کاربردی و همچنين بنیادی را می‌قدرت از محورهای مورد بحث این اجلاس برشمرد.
ز.ح ۷۴/ ع.ع ۵۷

چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و همچنين روسیه برگزار می‌مي شود در تاریخ ۲۸ August 1397 | 12:09 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *