کارگاه مکانیک و همچنين آزمایشگاه خاک پیشرفته دانشگاه فسا افتتاح شد – شریف

کارگاه مکانیک و همچنين آزمایشگاه خاک پیشرفته دانشگاه فسا افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: کارگاه مکانیک و همچنين آزمایشگاه خاک پیشرفته دانشگاه فسا افتتاح شد

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در بازدید از دانشگاه فسا، کارگاه مکانیک و همچنين آزمایشگاه خاک پیشرفته این دانشگاه را افتتاح کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فسا، دکتر شریعتی نیاسر در بازدید ازاین دانشگاه، دانشگاه فسا را یک دانشگاه موفق در طی چند سال شمسي اخیر برشمرد و همچنين اظهار داشت: جهت گیری این دانشگاه به سوی نوآوری و همچنين تجربه و مهارت بالا افزایی است.

دکتر اژدری رئیس دانشگاه فسا در آئین افتتاح کارگاه مکانیک دانشگاه گفت: کارگاه مکانیک ۳۴۵ متر مربع زیر بنا دارد که مجهز به ابزار مکانیک خودرو، دستگاه‌های جوش و همچنين تراشکاری است و همچنين آزمایشگاه مکانیک خاک پیشرفته آن هم نیز مجهز به دستگاه‌ها و همچنين تجهیزات آزمایشگاهی متنوع و همچنين پیشرفته است.

رئیس دانشگاه فسا افزود: برای ساخت و همچنين تجهیز این کارگاه در مدت ۴ ماه، بیش از ۲۴۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که با راه اندازی آن هم ارائه این سرويس ها و خدمات به بیش از ۲۵۰ فرد يا شخص از دانشجویان کارشناسی و همچنين کارشناسی ارشد این دانشگاه تسهیل می‌مي شود.

بعد از برگزاری این آئین افتتاحیه، نشست دست يار آموزشی وزارت علوم، با هیأت رییسه، اعضای هیأت علمی و همچنين کارکنان دانشگاه فسا برگزار شد و همچنين مسائل این دانشگاه مورد بحث و همچنين تبادل نظر قرار گرفت.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

کارگاه مکانیک و همچنين آزمایشگاه خاک پیشرفته دانشگاه فسا افتتاح شد در تاریخ ۲۳ August 1397 | 2:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *