یازدهمین دوره «جشنواره ملی حرکت »۴ الی ۷ آذر در دانشگاه اصفهان برگزار می مي شود – شریف

یازدهمین دوره «جشنواره ملی حرکت »۴  الی ۷ آذر در دانشگاه اصفهان  برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: یازدهمین دوره «جشنواره ملی حرکت »۴ الی ۷ آذر در دانشگاه اصفهان برگزار می مي شود

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم گفت: یازدهمین دوره «جشنواره ملی حرکت» ویژه انجمن های علمی دانشجویی از ۴ الی ۷ آذر در دانشگاه اصفهان برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: انجمن های علمی دانشجویی ۱۰۴ دانشگاه و همچنين موسسه آموزش عالی، در قالب ۴۰ اتحادیه علمی، فعالیت های علمی، پژوهشی و همچنين فناوری خودرا در جشنواره ملی حرکت که در دانشگاه اصفهان برگزار می مي شود به نمایش و همچنين رقابت می گذارند.

وی افزود: همچنين و علاوه بر انجمن های علمی دانشجویی داخل کشور، در جشنواره امسال شاهد حضور ۸۰ مخترع و همچنين پژوهشگر دانشجو از ۱۰۷ کشور جهان خواهیم بود که نشان دهنده رغبت جامعه علمی دنیا برای تعامل علمی با ایران است.

دکتر غفاری تصریح کرد: کارویژه اصلی «جشنواره ملی حرکت» پیوند دادن جامعه علمی دانشجویی کشور با جامعه، بازار و همچنين کاربرد واقعی علوم در صنعت، کشاورزی و همچنين سرويس ها و خدمات است.

وی امکان ایجاد تعامل بین دانشجویان نخبه علمی را که در انجمن های علمی فعالیت می کنند با مدیران و همچنين دست اندرکاران حوزه صنعت و همچنين کشاورزی بسیار مهم دانست و همچنين گفت: در راستای ارتباط دانشجویان با بازارکار، شرکت های بازرگی مانند سایپا، نفت پارس، تيم شیمی گلرنگ، مواد غذایی زرین غرال و همچنين بتون بریس در جشنواره ملی حرکت شرکت می کنند.

وی بخشهای متنوع و گوناگون و مختلف یازدهمین دوره جشنواره ملی حرکت» را شامل، قسمت و بخش رقابتی، نمایشگاهی، بین المللی و همچنين ارتباط با بازار نام برد و همچنين گفت: انجمن های علمی دانشجویی می توانند فعالیت های خودرا در قالب کتاب، مقاله، اختراعات و همچنين نشریات علمی به رقابت بگذارند.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

یازدهمین دوره «جشنواره ملی حرکت »۴ الی ۷ آذر در دانشگاه اصفهان برگزار می مي شود در تاریخ ۲۹ August 1397 | 3:22 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *