۱۵۰هزار مترمربع پروژه توسط خیّرین در دانشگاه‌های کشور در حال ساخت است – شریف

۱۵۰هزار مترمربع پروژه توسط خیّرین در دانشگاه‌های کشور در حال ساخت است – شریف

به نقل از شریف: ۱۵۰هزار مترمربع پروژه توسط خیّرین در دانشگاه‌های کشور در حال ساخت است

قائم‌مقام وزیر علوم با اشاره به نقش مهم خیّرین در توسعه آموزش عالی گفت: ۱۵۰هزار مترمربع پروژه توسط خیّرین در دانشگاه های کشور در حال ساخت است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکترعبدالرضا باقری در جمع اعضای بنیاد خیّرین دانشگاه دامغان اظهار داشت: وارد شدن خیرین می‌تواند به پیشبرد اهداف آموزشی و همچنين علمی و همچنين اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌ها کمک و همچنين کمبود اعتبارات دولتی را جبران می کند.

وی بابیان اینکه بالغ‌بر ۶۵ بنیاد حامی خیّرین دانشگاه طی چهار سال شمسي اخیر در دانشگاه های کشورایجادشده است، گفت: کمک به دانشجویان بی‌بضاعت، درمان دانشجویان، بورسیه کردن دانشجویان و همچنين افزایش قدرت علمی دانشجویان از مهم‌ترین اهداف بنیاد خیّرین دانشگاه‌ها محسوب می‌مي شود.

رئیس مرکز هیات های امنا و همچنين هیات ممیزه وزارت علوم با بیان اینکه

دانشگاه یک سرمایه اجتماعی است، گفت: دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی می‌بایست با تربیت نیروی انسانی کارآمد اثرگذاری خود را در حل معظلات و مسائل و مشکلات جامعه دوچندان کنند.

دکتر باقری با قدردانی از دکتر علی اصغر عالمی، عضو بنیاد خیرین حامی دانشگاه دامغان برای واگذاری منزل و خانه سنتی خود به این دانشگاه گفت: می قدرت این بنا را به عنوان موزه علمی مورد بهره بري و استفاده قرار داد و همچنين از آن هم برای شناساندن چهره های ماندگار شهرستان دامغان بهره بري و استفاده کرد.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

 

 

‌‌‌‌‌‌

۱۵۰هزار مترمربع پروژه توسط خیّرین در دانشگاه‌های کشور در حال ساخت است در تاریخ ۱ August 1397 | 10:02 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *