آیین تقدیر از کارکنان پشتیبانی ستاد وزارت علوم،تحقیقات و همچنين فناوری برگزار شد – شریف

آیین تقدیر از کارکنان پشتیبانی ستاد وزارت علوم،تحقیقات و همچنين فناوری برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: آیین تقدیر از کارکنان پشتیبانی ستاد وزارت علوم،تحقیقات و همچنين فناوری برگزار شد

آیین تقدیر از کارکنان پشتیبانی ستاد وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری وزارت با هدف ارتقای سطح انگیزش و همچنين بهبود روابط کاری کارکنان برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اباصلت خراسانی، مدیرکل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم در این مراسم ضمن خوشامدگویی و همچنين قدردانی از تلاش ها و همچنين زحمات کارکنان ستاد وزارت گفت: این نوع نشست‌ها و همچنين گردهمایی ها باعث ایجاد همدلی و همچنين همبستگی سازمانی خواهد شد و همچنين می تواند ما را در رسیدن به اهداف کلی نهاد و همچنين ارائه سرويس ها و خدمات یاری نماید.
دکتر خراسانی به نقش جدی و همچنين اساسی خانواده های نیروهای مسائل عمومی اشاره کرد و همچنين گفت: کمک و همچنين همکاری خانواده ها و همچنين ایجاد فضای آرام در خانواده می تواند در انجام وظایف این نیروها کمک شایانی داشته باشد.
مدیرکل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی به نقش آموزش های ضمن خدمت اشاره کرد و همچنين بیان داشت: با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی می‌قدرت سطح سرويس ها و خدمات قابل ارائه به مدیران ستادی را بالا برد و همچنين باعث رضایت مندی شد.
در این مراسم از کارکنان حوزه پشتیبانی، با اهدای لوح تقدیر و همچنين هدایا قدردانی شد. این مراسم با برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين تفریحی و همچنين اجرای تيم موسیقی سنتی ادامه یافت.
ر.ب ۴۵ / ع.ع ۵۷

آیین تقدیر از کارکنان پشتیبانی ستاد وزارت علوم،تحقیقات و همچنين فناوری برگزار شد در تاریخ ۳ September 1397 | 3:21 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *