اتفاق عجیبی که برای وزیر علوم در مجلس رخ داد – شریف

اتفاق عجیبی که برای وزیر علوم در مجلس رخ داد – شریف

به نقل از شریف: اتفاق عجیبی که برای وزیر علوم در مجلس رخ داد

دکتر مسعود پزشکیان، نائب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به درهم آمیخته شدن حق و همچنين باطل در زمانه حاضر گفت: در یک روز از وزیر علوم سؤال شد چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته نمی‌مي شود و همچنين به همین دلیل به او کارت زرد دادند و همچنين ساعتی بعد سؤال کردند چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته می‌مي شود بازهم همین نمایندگان کنونی کارت زرد دیگری به وزیر دادند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر پزشکیان پیش از ظهر امروز در همایش ملی مدرس اظهار کرد: معظلات و مسائل و مشکلات امروز ما به خاطر نداشتن تقواست، ما تنها و فقط در حرف تقوا داریم ولی در عمل بدون تقوا هستیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: چرا ما محافظه‌کار هستیم؟ زيرا و به درستي که از پست و همچنين مقام می‌ترسیم؛ مدرس ملاحظه این‌ها را نمی‌کرد چرا که پست و همچنين مقام برایش اهمیت نداشت.

وی تصریح کرد: شخصیت هر انسان مستقل از صندلی و همچنين مقام است، این خیلی بچه‌گانه است که ما با موقعیت برای خودمان شخصیت درست کنیم، موقعی شخصیت داریم که در مقابل ظالم بایستیم و همچنين حق مظلوم را بگیریم.

دکتر پزشکیان عنوان کرد: بعد از چهل سال شمسي از انقلاب چرا باید این فقر و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات داشته باشیم؟ نظرات ما کارشناسی نبوده و همچنين کشور را به این وضع انداخته هست لذا بدون علم و همچنين شناخت حرف زدن دور از تقوا و همچنين انصاف هست.

وی گفت: مدرس در مقابل هر قدرتی قرار می‌گرفت حق را می‌گفت و همچنين به همین دلیل شهیدش کردند و همچنين هیچ‌چیز زیباتر از این نیست که انسان در راه خداوند تبارک و تعالي شهید بشود.

دکتر پزشکیان با اشاره به درهم آمیخته شدن حق و همچنين باطل در زمانه حاضر گفت: در یک روز از وزیر علوم سؤال شد چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته نمی‌مي شود و همچنين به همین دلیل به او کارت زرد دادند و همچنين ساعتی بعد سؤال کردند چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته می‌مي شود بازهم همین نمایندگان کنونی کارت زرد دیگری به وزیر دادند.

وی گفت: گرفتاری‌های کنونی زائده این است که فرهنگ قرآن و همچنين عترت را نمی‌رویم؛ نامه امام و پيشوا به مالک اشتر منشور مملکت اسلامی هست ولی به نامه عمل نکردیم و همچنين با نامه بیگانه هستیم.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

اتفاق عجیبی که برای وزیر علوم در مجلس رخ داد در تاریخ ۸ September 1397 | 3:20 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *