استیضاح وزیر علوم در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد – شریف

استیضاح وزیر علوم در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد – شریف

به نقل از شریف: استیضاح وزیر علوم در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد

عضو کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه استیضاح وزیر علوم در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد، اظهار داشت: من به شخصه با هرگونه استیضاح مخالف بوده و همچنين تعامل بیشتر وزیر علوم با بدنه مجلس و همچنين نمایندگان و همچنين اهتمام ویژه برای اعتلای بیشتر را توصیه می کنم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، در حاشیه مراسم گرامیداشت هفته بسیج که در نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد، با اشاره به اهتمام ویژه وزیرعلوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين نمایندگان مجلس برای ارتقای سطح دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشگاه پیام نور عملکرد مثبتی در تمامی حوزه های علمی و همچنين پژوهشی داشته و همچنين موفقیت های بسیاری در این زمینه کسب کرده است ولي بايد توجه داشت همه دانشگاه ها در تمامی حوزه ها باید با اندیشه بسیجی بیش از پیش فعال شوند تا بتوانیم به جایگاهی که شایسته ایران اسلامی است دست یابیم.
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی، درخصوص اقدامات و همچنين دستاوردهای یکساله دانشگاه پیام نور یادآور شد: اقدامات اخیر این دانشگاه نشان دهنده هدف گذاری صحیح با نگاه تحول آفرین و همچنين متناسب با شرایط روز است و همچنين خوشبختانه روند رو به رشدی در دانشگاه پیام نور حاکم بوده و همچنين انصافاً این دانشگاه از کارنامه خوبی در بین نمایندگان برخوردار است.
دکتر غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور یکی از ضرورت های انقلاب بوده و همچنين دارای ویژگی های خاص است، گفت: در تمامی دانشگاه ها و همچنين به ویژه دانشگاه پیام نور که مولود انقلاب است نیازمند عمق فکر کردن و انديشيدن بسیجی هستیم.
نماینده شهروندان و مردم شهر رشت در مجلس شورای اسلامی، تنها راه نجات کشور را فکر کردن و انديشيدن بسیجی و همچنين در کنار هم بودن دانست و همچنين افزود: امروز کشور بیش از دوران جنگ به بسیجیان و همچنين اندیشه آنها نیازمند است.
وی با عنوان اینکه همه شهروندان و مردم شهر بسیجی خواهند بود و همچنين عنوان بسیج منفک از شهروندان و مردم شهر نیست، تصریح کرد: بسیجیان کارمند، دانشجو و همچنين اساتید در دانشگاه ها بیش از دیگر اقشار جامعه باید در عرصه دانش، صنعت، کشاورزی و همچنين دیگر حوزه ها وارد شده و همچنين کشور را به سمت تعالی بیشتر رهنمون سازند.
دکتر جعفرزاده ایمن آبادی گفت: اقدامات تحریمی آمریکا با هدف ایجاد فاصله بین شهروندان و مردم شهر و همچنين حاکمیت گرفته شده است و همچنين اندیشه بسیجی شهروندان و مردم شهر مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است تا از ایجاد این شکاف جلوگیری کند.
وی با عنوان اینکه در طول ۴۰ سال شمسي عمر ارزشمند انقلاب اسلامی، با وجود تمامی کاستی ها، راه درست را طی کرده ایم، افزود: در هر خانواده ای مشکلاتی وجود دارد و همچنين اعضای خانواده می توانند با همدلی و همچنين همراهی این مسائل را برطرف کنند.
وی لازمه پیروزی در برابر استکبار جهانی را مقاومت و همچنين صبر شهروندان و مردم شهر دانست و همچنين افزود: استکبار از فکر کردن و انديشيدن بسیجی می ترسد و همچنين در صورتي که شهروندان و مردم شهر ضمن همدلی و همچنين همیاری در برابر سختی ها و همچنين تحریم ها مقاومت کنند، پیروزی کشور حتمی است.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

استیضاح وزیر علوم در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد در تاریخ ۱۱ September 1397 | 6:06 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *