اعطای مأموریت آموزشی به اعضای هیئت علمی پیمانی/حل مشکل اعضای هیئت علمی که از سال شمسي ۹۲ در دوره دکتری پذیرفته شدند – شریف

اعطای مأموریت آموزشی به اعضای هیئت علمی پیمانی/حل مشکل اعضای هیئت علمی که از سال شمسي ۹۲ در دوره دکتری پذیرفته شدند – شریف

به نقل از شریف: اعطای مأموریت آموزشی به اعضای هیئت علمی پیمانی/حل مشکل اعضای هیئت علمی که از سال شمسي ۹۲ در دوره دکتری پذیرفته شدند

دست يار آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نورگفت: هیأت امنای دانشگاه پیام نور با اعطای ماموریت آموزشی به اعضای هیأت علمی پیمانی (غیرمشروط و همچنين طرح سربازی) دانشگاه با مرتبه مربی که از مهرماه سال شمسي ۹۲ در دوره دکتری تخصصی پذیرفته شده و همچنين تا اول مهرماه سال شمسي جاری امتحان جامع را گذرانده اند، موافقت کرد.

به نقل از اداره روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر محسنی فراهم سازی بسترهای ارتقای علمی و همچنين پژوهشی استادان را یکی از مهم ترین اولویت های دانشگاه پیام نور دانست و همچنين اظهار داشت: تعدادی از همکاران هیئت علمی دانشگاه پیام نور از سال شمسي ۹۲ در دوره دکتری پذیرفته شده بودند و همچنين امکان بهره بري و استفاده از مأموریت آموزشی برای آنها به دلیل پیمانی بودن فراهم نبود که خوشبختانه با پیگیری ریاست دانشگاه و همچنين تصویب هیأئت امنا، این امر بررسي کننده و پروهشگر شد.

وی افزود: بر این اساس، طبق مصوبه هیئت امنا، اعضای هیئت علمی پیمانی با مرتبه مربی با رعایت شرایط مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري مندرج در مصوبه مزبور، به مدت ۴ سال شمسي می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی داخل اقدام کنند.

دکتر محسنی به شرایط مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای درخواست مأموریت آموزشی اشاره کرد و همچنين گفت: همچنين و علاوه بر زمان پذیرش و همچنين امتحان جامع، درخواست مأموریت آموزشی باید به تایید هیأت اجرایی جذب اعضای هیئت علمی برسد و همچنين سن عضو هیئت علمی هم در زمان شروع به تحصیل نباید بیش از ۴۰ سال شمسي باشد.

وی یادآور شد: این دسته از اعضای هیئت علمی پیمانی در صورت نیاز دانشگاه تا ۴ واحد معادل موظف سرويس ها و خدمات آموزشی را به ترتیب در شهرستان مرکز محل خدمت خود، مرکز محل تحصیل و همچنين یا مرکزی که هیئت اجرایی جذب تعیین می کند، انجام خواهند داد.

وی افزود: در صورت عدم اتمام تحصیل در مدت ۴ سال شمسي، هیئت رئیسه دانشگاه می تواند حداکثر با تمدید ماموریت آموزشی آنها به مدت یک نیم سال شمسي تحصیلی دیگر با رعایت شرایط مزبور موافقت کند و همچنين در صورتی که در این مدت نیز موفق به اتمام تحصیل نشوند، با درخواست عضو هیئت علمی، مازاد آن هم تا زمان دفاع از رساله دکتری برای وی مرخصی بدون حقوق منظور خواهد شد.

دست يار آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نورگفت: متقاضیان باید درخواست خود را به همراه مدارک مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري که طی بخشنامه ای اعلام شده است، به دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی ارسال کنند.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

اعطای مأموریت آموزشی به اعضای هیئت علمی پیمانی/حل مشکل اعضای هیئت علمی که از سال شمسي ۹۲ در دوره دکتری پذیرفته شدند در تاریخ ۱۱ September 1397 | 7:39 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *