برگزاری کلاس‌های درس و همچنين امتحانات برای اشخاص جانبار و همچنين معلول در طبقه همکف – شریف

برگزاری کلاس‌های درس و همچنين امتحانات برای اشخاص جانبار و همچنين معلول در طبقه همکف – شریف

به نقل از شریف: برگزاری کلاس‌های درس و همچنين امتحانات برای اشخاص جانبار و همچنين معلول در طبقه همکف

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، دست يار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، به مناسبت روز جهانی معلولان، با ارسال بخشنامه‌ای به تمامی دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسه‌های آموزش عالی کشور اعلام کرد: حتی‌الامکان در ساختمان‌هایی که فاقد آسانسور خواهند بود، کلاس‌های درس و همچنين امتحانات در کلاس‌هایی که اشخاص جانباز و همچنين دارای معلولیت در آن هم‌ها حضور دارند، در طبقه همکف برگزار مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شریعتی نیاسر در این بخشنامه آورده است:
با ایفاد نامه شماره ۹۰۰/۹۷/۱۲۵۰۳۰ مورخ ۲۶ آبان ماه سال شمسي جاری دست يار محترم وزیر تعاون، کار و همچنين رفاه اجتماعی و همچنين رئیس نهاد بهزیستی کشور، مقتضی است دستور فرمائید در کلیه ساختمان‌های فاقد آسانسور آن هم دانشگاه / مؤسسه که کلاس‌های درس در طبقات غیر همکف برگزار می‌مي شود، ترتیبی اتخاذ مي شود حتی الامکان، کلاس‌ها و همچنين امتحاناتی که جانبازان و همچنين اشخاص دارای معلولیت در آنها حضور دارند, در طبقه همکف برگزار مي شود.
ضمناً انتظار می‌رود پیش‌بینی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در جهت پاسخ‌گویی به این نیاز برای سال شمسي‌های آینده نیز مد نظر قرار گیرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

برگزاری کلاس‌های درس و همچنين امتحانات برای اشخاص جانبار و همچنين معلول در طبقه همکف در تاریخ ۱۳ September 1397 | 10:35 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *