برگزاری ۴۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب روز دانشجو/ موافقت با ۹۷ قسمت و بخش درخواست‌ها – شریف

برگزاری ۴۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب روز دانشجو/ موافقت با ۹۷ قسمت و بخش درخواست‌ها – شریف

به نقل از شریف: برگزاری ۴۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب روز دانشجو/ موافقت با ۹۷ قسمت و بخش درخواست‌ها

دکتر غلامرضا غفاری، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم از برگزاری حدود ۴۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه روز دانشجو در دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غفاری در گفت‌وگو با روزنامه نويس و خبرنگار مهر گفت: تقریباً تمامی دانشگاه‌ها در ایام روز دانشجو برنامه جذاب و جالب و خوب داشتند که نزدیک به ۴۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب از شورای نظارت دانشگاه‌ها درخواست مجوز داشتند و همچنين با ۹۷ قسمت و بخش آنها موافقت شد.

وی افزود: این برنامه جذاب و جالب و خوب ها برگزار شده و همچنين یا درحال برگزاری است.

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم اظهار داشت: حسب ضوابط موجود، مرجع صدور مجوز برای برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های درخواستی تشکل‌های اسلامی، هیات نظارت در دانشگاه‌ها است که به اقتضای شرایط در چارچوب اختیارات خود تصمیم‌گیری می کنند.

دکتر غفاری خاطرنشان کرد: وزارت علوم حسب وظایف ستادی خود از آنها خواسته که با سعه صدر و همچنين در کمترین زمان ممکن درخواست‌ها را بررسی و همچنين امکان برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب را فراهم کنند.

وی افزود: در این ارتباط تقاضا شده به منظور تقویت مشارکت دانشجویان که ایجاد کننده امید، اعتماد و همچنين شور و همچنين نشاط اجتماعی است بیشترین همکاری را با تشکل‌های دانشجویی داشته باشند.

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم تاکید کرد: هر چند که در دانشگاه‌ها شاهد حضور تشکل‌های اسلامی با گفتمان‌های به نسبت متفاوتی هستیم ولي بايد توجه داشت تمامی آنها در مولفه‌هایی زيرا و به درستي که استکبارستیزی، ظلم‌ستیزی، استبدادستیزی، عدالت‌گرایی و همچنين دفاع از استقلال سیاسی کشور اجماع دارند.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

برگزاری ۴۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب روز دانشجو/ موافقت با ۹۷ قسمت و بخش درخواست‌ها در تاریخ ۱۸ September 1397 | 11:51 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *