بر ارتباط بیشتر مرکز توسعه آموزش عالی قرآنی با بدنه دانشجویان کشور تاکید کرد – شریف

بر ارتباط بیشتر مرکز توسعه آموزش عالی قرآنی با بدنه دانشجویان کشور تاکید کرد – شریف

به نقل از شریف: بر ارتباط بیشتر مرکز توسعه آموزش عالی قرآنی با بدنه دانشجویان کشور تاکید کرد

دکتر منصورغلامی،وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در آیین معارفه مرکز توسعه آموزش عالی قرآنی بر ارتباط بیشتر مرکز هماهنگی و همچنين توسعه پژوهش و همچنين آموزش عالی قرآنی کشور با بدنه دانشجویان و همچنين تببین برنامه جذاب و جالب و خوب های این مرکز در زمینه ترویج معارف قرآنی تاکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی عصر امروز شنبه، در آیین معارفه سید حمیدرضا میرعظیمی، رئیس مرکزهماهنگی و همچنين توسعه پژوهش و همچنين آموزش عالی قرآنی کشور و همچنين تجلیل از سرويس ها و خدمات دکتر ابوالفضل خوش منش، رئیس سابق این مرکز، بر ضرورت افزایش فعالیت های ترویجی آموزش و همچنين پژوهش در زمینه قران کریم در دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی تاکید کرد.
وی ایجاد هماهنگی بین نهادها و همچنين دستگاه های متنوع و گوناگون و مختلف را که در زمینه ترویج قرآن کریم در دانشگاه ها فعالیت می کنند، از وظایف رئیس مرکزهماهنگی و همچنين توسعه پژوهش و همچنين آموزش عالی قرآنی کشور نام برد و همچنين بر تداوم برنامه جذاب و جالب و خوب های دردست اجرای این مرکز تاکید کرد.
دکتر غلامی اظهار داشت: ظرفیت های انسانی عظیمی در زمینه علوم قرآنی در دانشگاه ها وجود دارد و همچنين اندیشمندان و همچنين محققان شناخته شده ای در زمینه پژوهش و همچنين آموزش عالی قرآنی فعالیت علمی می کنند که ضرورت دارد وزارت علوم از این ظرفیت ها بهره بري و استفاده کند.
وی تاکید کرد: مرکز هماهنگی و همچنين توسعه پژوهش و همچنين آموزش عالی قرآنی کشور باید حضور خودرا در دانشگاه ها بیشتر کند چرا که علیرغم فعالیت های زیاد، بدنه دانشگاهی کشور با این این مرکز آشنایی زیادی ندارد.
وزیر علوم ضمن قدردانی از سرويس ها و خدمات دکتر خوش منش، رئیس سابق مرکز هماهنگی و همچنين توسعه پژوهش و همچنين آموزش عالی قرآنی کشور بر تداوم برنامه جذاب و جالب و خوب های این مرکز که برگرفته از ماموریت های آن هم است، تاکید کرد و همچنين گفت: تغییر بخشی از برنامه جذاب و جالب و خوب ها بنا بر شرایط به اجرای بهتر آن هم کمک می کند.
سیدحمیدرضا میرعظیمی دارای مدرک ۴ حوزوی است و همچنين پیش از این معاونت پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و همچنين ارتباطات، معاونت علمی دانشکده معارف اسلامی و همچنين سرپرست تيم معارف اسلامی دانشگاه تهران را به دست داشته است.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

بر ارتباط بیشتر مرکز توسعه آموزش عالی قرآنی با بدنه دانشجویان کشور تاکید کرد در تاریخ ۲۴ September 1397 | 6:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *