تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ همکار علمی در یکسال قبل – شریف

تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ همکار علمی در یکسال قبل – شریف

به نقل از شریف: تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ همکار علمی در یکسال قبل

دکتر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور از تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ فرد يا شخص از کارکنان علمی دانشگاه خبر داد و همچنين گفت: با مساعدت و همچنين همراهی مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی، ۸۹۴ همکار علمی که از سال شمسي ۱۳۸۴ با عناوینی همچون پیمانی مشروط، دستیار علمی و همچنين قراردادی طبق بخشنامه وزیر وقت، در دانشگاه جذب شده بودند، در یکسال قبل تعیین تکلیف شدند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی ساماندهی نیروی انسانی را یکی از مهم ترین سیاست های دانشگاه عنوان کرد و همچنين در تشریح جزئیات وضعیت رسیدگی به پرونده تبدیل وضعیت کارکنان علمی گفت: از مجموع ۸۹۴ پرونده متقاضی عضویت هیات علمی دانشگاه پیام نور، موضوع پیمانی شدن ۴۱۲ پرونده مورد موافقت قرار گرفته و همچنين احکام قسمت و بخش زیادی از آنها صادر شده و همچنين بقیه نیز در حال صدور است.

رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه از این تعداد، ۳۶۲ متقاضی دیگر نیز موفق به کسب تاییدیه هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه برای دریافت حکم پیمانی شده اند، گفت: مجوز مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای این تعداد از هیات امنای دانشگاه اخذ شده است.

وی با عنوان اینکه ۲۴ فرد يا شخص از همکاران علمی پیش از این استعفا داده و همچنين ۲۸ پرونده نیز در حال اخذ صلاحیت عمومی خواهند بود، تصریح کرد: ۶۸ پرونده دیگر نیز با توجه به مجوز هیات امنا به دلیل لزوم ارتقای وضعیت آموزشی و همچنين پژوهشی، برای تکمیل پرونده فرصت داده شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: چنانچه کارکنان علمی در مهلت مقرر بتوانند شرایط آموزشی و همچنين پژوهشی را احراز کنند، در اولین فرصت به عنوان عضو هیات علمی پیمانی ادامه خدمت خواهند داد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه طی جلسات متعدد از ابتدای سال شمسي به تا حال، تمامی ۸۹۴ همکار علمی تعیین تکلیف شده اند و همچنين هم اکنون مشکلی به نام پیمانی مشروط و همچنين یا دستیار علمی که تعیین تکلیف نشده باشند، در دانشگاه پیام نور وجود ندارد.

ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ همکار علمی در یکسال قبل در تاریخ ۱۴ September 1397 | 12:05 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *