تقدیر دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم از رشد پژوهشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل – شریف

تقدیر دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم از رشد پژوهشی  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل – شریف

به نقل از شریف: تقدیر دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم از رشد پژوهشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در شورای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، رشد پژوهشی این دانشگاه و همچنين حضورآن در رتبه بندی های معتبر جهانی را تحسین کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، در این نشست دکتر مسعود برومند اظهار داشت: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل توانسته در مدت کوتاهی که از تأسیس آن هم می‌گذرد به درستی مسیر موفقیت را طی کند و همچنين اکنون مسئولان دانشگاه بر خلاف اکثر دانشگاه‌های منطقه فکر کردن و انديشيدن جهانی شدن دارند و همچنين توانستند در این راه محکم و همچنين مقتدرانه قدم بردارند که این بسیار قابل تقدیر است.
همچنین در ابتدای این نشست دکتر جواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: امروزه علیرغم تمامی مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات داخل کشور خوشبختانه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل توانسته به درستی ماموریت‌هایی که به آن هم محول شده را به ثمر برساند.
وی افزود: در اکثر دانشگاه‌های کشور زمانی که با مشکل بودجه مواجه می‌شوند در اولین قدم سهم بودجه پژوهشی را کاهش می‌دهند ولي بايد توجه داشت در این دانشگاه با وجود تمام معظلات و مسائل و مشکلات مالی سعی شده بودجه قسمت و بخش پژوهشی، تا حد امکان پرداخت مي شود زیرا بر این باوریم دانشگاه بدون سیستم پژوهشی مناسب به نتیجه درستی نخواهد رسید، این سیاست دانشگاه امروز به نتیجه مطلوبی رسیده و همچنين دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در رتبه بندی‌های معتبر جهانی حائز رتبه‌های قابل توجهی می‌مي شود.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

تقدیر دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم از رشد پژوهشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در تاریخ ۲۰ September 1397 | 3:25 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *