تمدید فراخوان حمایت از رساله های دکتری تا تاریخ ۲۷ آذر ماه – شریف

تمدید فراخوان حمایت از رساله های دکتری تا تاریخ ۲۷ آذر ماه – شریف

به نقل از شریف: تمدید فراخوان حمایت از رساله های دکتری تا تاریخ ۲۷ آذر ماه

صندوق حمایت از پژوهشگران و همچنين فناوران کشوراعلام کرد:با توجه به درخواست‌های مکرر دانشجویان مبنی بر تمدید زمان چهارمین فراخوان حمایت از رساله های دکتری ، مهلت ارسال و همچنين تکمیل مدارک متقاضیان تا پایان ساعت کاری روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۷ تمدید شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق حمایت از پژوهشگران و همچنين فناوران، چهارمین فراخوان حمایت از رساله های دکتری که از تاریخ ۱۵/‏۰۶/‏۹۷‬ لغایت ۱۵/۰۸/۹۷ به پژوهشگران اطلاع رسانی شده بود، تا پایان ساعت کاری روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۷ تمدید شد.
صندوق حمایت از پژوهشگران و همچنين فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران) در چارچوب سیاست های راهبردی پژوهش و همچنين فناوری، حمایت از رساله های دکتری را در دستور کار قرار داده است تا به هدایت رساله های دکتری به سمت نیاز های اساسی پژوهشی و همچنين فناوری کشور، گسترش مرزهای دانش و همچنين بهره بري و استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه قدم های استواری برداشته مي شود.
از این رو از سال شمسي ۹۵ طی برگزاری ۳فراخوان ۲۰۶۴ طرح رساله دکتری جهت دریافت حمایت به صندوق ارسال شده است. هر رساله دکتری تا سقف ۳۰ میلیون تومان حمایت می مي شود.
متقاضیان دریافت این حمایت می توانند ضمن رفت و آمد و مراجعه به سایت صندوق به نشانی ( http://www.insf.org )و همچنين بعد از مطالعه دقیق آیین نامه طرح های خود را در سامانه طرح های پژوهشی (به آدرس http://rtms.insf.org ) ثبت نمایند.
تذکر ۱: طرح می بایست به نام استاد راهنما در سامانه ثبت مي شود. (دقت مي شود به طرح هایی که از طریق پروفایل استاد ارسال نشود ترتیب اثر داده نخواهد شد).
تذکر ۲: قبل از ارسال تقاضا از طریق پروفایل استاد راهنما، دانشجو موظف است که پروفایلی به نام خود در سامانه ایجاد نماید.
موارد و نکات مهم:
– دانشجویان ورودی مهر ماه سال شمسي ۱۳۹۴ به بعد می توانند در این فراخوان شرکت کنند.
– دانشجویانی که تاریخ تصویب پروپوزال آنها در دانشگاه از ۹۶/۶/۱۵ به بعد باشد امکان شرکت در این فراخوان را دارند. (تبصره یک آیین نامه مطالعه مي شود)
– اساتید راهنما صرفاً مجاز به ارسال یک طرح رساله دکتری خواهند بود.
– طرح هایی که به صورت کامل در سامانه بارگذاری شده باشند مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
-در اختیار داشتن شماره طرح (دریافت شده از سامانه صندوق) برای پیگیری وضعیت طرح الزامی است.
– بررسی طرح های ارسال شده بعد از پایان مهلت فراخوان گرفته شده و همچنين نتایج نهایی نیز بعد از تصویب در کمیته تخصصی صندوق اعلام خواهد شد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

تمدید فراخوان حمایت از رساله های دکتری تا تاریخ ۲۷ آذر ماه در تاریخ ۲۱ September 1397 | 8:45 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *