حرکت را باید نخستین گام کمال هر موجود تعریف کرد – شریف

حرکت را باید نخستین گام کمال هر موجود تعریف کرد – شریف

به نقل از شریف: حرکت را باید نخستین گام کمال هر موجود تعریف کرد

حجت الاسلام والمسلمین دکترجعفر شانظری دبیریازدهمین جشنواره ملی حرکت، واژه حرکت را نخستین گام کمال هر موجود تعریف کرد و همچنين گفت: جشنواره ملی حرکت فعالیت خود را از سال شمسي ۱۳۷۸ در جهت رشد ایده های خلاقانه و همچنين ارائه دستاوردهای علمی دانشجویان و همچنين ایجاد انگیزه و همچنين نشاط در انجمن های علمی دانشجویی توسط حوزه فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم آغاز کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه اصفهان، در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی حرکت که به منظور تقدیر و همچنين معرفی برترین های حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف فعالیت های انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور برگزارشد،

حجت الاسلام والمسلمین دکتر شانظری، حرکت را نخستین گام کمال هر موجود تعریف کرد و همچنين گفت:

این جشنواره حرکتی است در جهت شکوفایی استعدادهای جوانان اندیشمند این مرز و همچنين بوم با هدف افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت های علمی و همچنين تعامل دانشجویان سراسر کشور و همچنين نیز حمایت آنان توسط مسئولان و همچنين تقدیر از دانشجویان ممتاز در این زمینه، وگام مهمی در جهت پیشرفت و همچنين توسعه روز افزون کشور عزیزمان ایران است.

دکترشانظری همچنین بیان داشت: دراین جشنواره انجمن های علمی دانشجویی سراسر کشور در حوزه های علمی، برگزیده فعالیت های خلاقانه، نشریه، مسابقه، محتوای دیجیتال، کتاب، اختراع، کارآفرینی و همچنين قسمت و بخش ویژه با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: جشنواره حرکت بعد از گذراندن شش دوره خود در دانشگاه های پایتخت از هفتمین دوره خود به شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف ایران سفر کرد.

دکتر شانظری افزود: جشنواره ملی حرکت از دوره هفتم تا دهم به ترتیب به میزبانی شهرهای شیراز، مشهد، کرمان و همچنين کرمانشاه برگزارشد و همچنين امسال یازدهمین دوره از این جشنواره همزمان با تاسیس بیست سالگی نهاد انجمن علمی در کشور به اصفهان سفر کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: آنچه این دوره از جشنواره را از سایر دوره ها متمایز کرده است، حضور پررنگ دو قسمت و بخش جدید ارتباط با صنعت و همچنين قسمت و بخش بین الملل است و همچنين یکی از اهداف اساسی برگزاری این جشنواره، آشنایی صاحبان صنایع و همچنين معادن و همچنين حرفه ها و همچنين مشاغل و همچنين نیز نهاد های دولتی و همچنين غیر دولتی با ظرفیت ها و همچنين توانمندی های انجمن های علمی دانشجویی می باشد.

دبیر جشنواره ملی حرکت در ادامه گفت: تفاهم نامه همکاری مبنی بر برگزاری یازدهمین دوره از جشنواره ملی حرکت در قسمتهاي آخر تیرماه ۱۳۹۷ امضا و همچنين دانشگاه اصفهان به عنوان میزبان این جشنواره انتخاب شد.

وی گفت: جلسات هم اندیشی و همچنين همکاری از ابتدای مرداد ماه برگزار و همچنين نهایتاً” دبیرخانه جشنواره با حضور مسئولان وزارت علوم در یازدهم مهر ماه افتتاح و همچنين دبیر منزل و خانه مرکزی جشنواره مشخص و همچنين بر این اساس ثبت شد.

دکترشانظری افزود: از ۱۰۶ دانشگاهی که به دبیرخانه مرکزی ارسال آثار داشته اند حدود ۱۰۰ دانشگاه در قسمت و بخش نمایشگاهی شرکت کرده اند. تعداد نفرات شرکت کننده ۸۸ فرد يا شخص کارشناس و همچنين تعداد ۳۲۰ فرد يا شخص دانشجو جهت حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

وی گفت: دراین دوره که تاکید بر قسمت و بخش بین الملل و همچنين ارتباط با صنعت داشته است، تعداد ۸۵ فرد يا شخص از دانشجویان دانشگاه های سراسر دنیا و همچنين تعداد ۴۴ فرد يا شخص از مراکز صنعتی و همچنين مشاوران کسب و همچنين کار و همچنين کارآفرینان حضور داشتند.

دکتر شانظری تاکید کرد: در پایان از برگزیدگان این جشنواره، با حضور هیات رییسه دانشگاه اصفهان و همچنين مسئولان وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری، تقدیر شد.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

حرکت را باید نخستین گام کمال هر موجود تعریف کرد در تاریخ ۷ September 1397 | 3:28 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *