دریافت مجوز راه اندازی ۱۴ آموزشکده‌ فنی و همچنين حرفه‌ای در کشور – شریف

دریافت مجوز راه اندازی ۱۴ آموزشکده‌ فنی و همچنين حرفه‌ای در کشور – شریف

به نقل از شریف: دریافت مجوز راه اندازی ۱۴ آموزشکده‌ فنی و همچنين حرفه‌ای در کشور

رئیس دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای از دریافت مجوز راه اندازی ۱۴ آموزشکده‌ دخترانه و همچنين پسرانه در سطح کشور خبر داد و همچنين گفت: این اقدامات در راستای توسعه آموزش‌های مهارتی در کشور صورت می‌گیرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ابراهیم صالحی عمران در گفت و همچنين گو با خبرگزاری ایسنا ضمن بیان این مطلب از دریافت مجوز تاسیس ۳۲۷ رشته محل جدید در دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای خبر داد و همچنين گفت: این رشته‌ها با موافقت وزارت علوم در سال شمسي تحصیلی ۹۷-۹۸ در دوره کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه گرفته شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: کسب موافقت اصولی و همچنين مجوز شورای گسترش وزارت علوم برای ایجاد آموزشکده‌ی فنی و همچنين حرفه‌ای در شهرهای نوشهر، بانه، ایرانشهر، چابهار، آبادان، ماهشهر، دشت آزادگان، جاسک و همچنين لنگان همچنین آموزشکده پسرانه سراب، گناباد، نهاوند، سقز و همچنين بابل شامل اقداماتی است که با مساعدت وزارت علوم امسال در دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای در راستای توسعه آموزش‌های گرفته شده است.

رئیس دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای همچنین خاطر نشان کرد: در حال حاضر مجوز شورای برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای برای تصویب رشته‌ها، تغییر سرفصل‌ها و همچنين حرکت بر اساس تقاضا محوری از سوی وزارت علوم دریافت شده است.

دکتر صالحی عمران خاطر نشان کرد: خوشبختانه دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای در سال شمسي جاری موفق شد بر اساس “موضوع بند ز ماده ۶۴ قانون برنامه جذاب و جالب و خوب ششم توسعه” نیروهای حق‌التدریسی از آموزش و همچنين پرورش به وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری را ساماندهی کند. ضمن اینکه موفق به اخذ ردیف استخدام برای ۱۳۰۰ نیروی این دانشگاه شدیم.

رئیس دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای در پایان با اشاره به تخیصص مبلغ ۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای ارتقا و همچنين تجهیز آزمایشگاه‌ها و همچنين کارگاه‌های دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای در سال شمسي جاری، خاطر نشان کرد: بازسازی و همچنين ارتقای ۱۴۷ خوابگاه و همچنين آشپزخانه واحدهای این دانشگاه از دیگر اقدامات مثبت گرفته شده است.

ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

دریافت مجوز راه اندازی ۱۴ آموزشکده‌ فنی و همچنين حرفه‌ای در کشور در تاریخ ۱۹ September 1397 | 9:25 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *