رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر: آموزش عالی در شرایط فعلی بیش از هر زمانی دیگر به ثبات و همچنين آرامش نیاز دارد – شریف

رئیس دانشگاه  صنعتی خواجه نصیر: آموزش عالی در شرایط فعلی بیش از هر زمانی دیگر به ثبات و همچنين آرامش نیاز دارد – شریف

به نقل از شریف: رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر: آموزش عالی در شرایط فعلی بیش از هر زمانی دیگر به ثبات و همچنين آرامش نیاز دارد

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر با تاکید بر این که ریشه بسیاری از موضوعاتی که به وزارت علوم مرتبط می‌مي شود و همچنين از آن هم انتقاد می‌کنند، خارج از اختیارات وزیر علوم است، گفت: آموزش عالی در شرایط فعلی بیش از هر زمانی دیگر به ثبات و همچنين آرامش نیاز دارد و همچنين امیدواریم نمایندگان مجلس اجازه دهند شاهد ثبات مدیریتی در آموزش عالی باشیم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی خاکی صدیق در پاسخ به سئوال ایسنا، در خصوص زمزمه‌های استیضاح وزیر علوم و همچنين تغییرات مدیریتی در حوزه آموزش عالی گفت: ما در آموزش عالی بیش از هر زمانی به ثبات و همچنين آرامش نیاز داریم. اینکه هر چند وقت یکبار بحث استیضاح وزیر علوم مطرح می‌مي شود، می‌تواند راس سیستم مدیریتی آموزش عالی را متزلزل کند و همچنين مشکلاتی را برای تیم وزارت علوم ایجاد کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضر تیم و همچنين مسئولان وزارت علوم تلاش‌های زیادی برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات آموزش عالی انجام می‌دهند. ولي بايد توجه داشت موضوعاتی که به عنوان مشکل در این عرصه مطرح می‌مي شود و همچنين از این معظلات و مسائل و مشکلات انتقاد می‌کنند ریشه در جای دیگر دارد و همچنين درست نیست به خاطر مسائلی که از بیرون بر این وزارت منزل و خانه تحمیل می‌مي شود وزیر علوم را استیضاح کنند؛ چرا که حل بسیاری از این مسائل خارج از اختیارات وزیر علوم است.

رئیس دانشگاه خواجه نصیر در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم نمایندگان مجلس اجازه دهند وزارت علوم در این مدت باقیمانده حکومت برنامه جذاب و جالب و خوب‌های خود را اجرایی کند و همچنين ما در آموزش عالی شاهد ثبات مدیریتی باشیم.

م. ع ۶۰/‏ ر. ب ۴۵

 

 

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر: آموزش عالی در شرایط فعلی بیش از هر زمانی دیگر به ثبات و همچنين آرامش نیاز دارد در تاریخ ۱۲ September 1397 | 4:36 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *