سرپرست معاونت اجرایی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم منصوب شد – شریف

سرپرست معاونت اجرایی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست معاونت اجرایی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم منصوب شد

با حضوردکتر محمد رضا رضوان طلب، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، حسن نادری به عنوان سرپرست معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين مسائل اجرایی این مرکز معرفی شد .

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مرکز جذب اعضای هیئت علمی، در این مراسم دکتر رضوان طلب با تبریک هفته بسیج و همچنين تاثیرگذاری این شجره طیبه در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: همکاران این مرکز باید از قوانین مرکز جذب آگاهی و همچنين آشنائی کامل داشته باشند تا ضمن تاثیرگذاری، ارزش علمی خود را بالا ببرند.
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم افزود: تمامی مسائل باید برای رضای خداوند انجام گیرد که نفع آن هم برای خودمان است.
وی همچنین به همکاران یادآور شد به درخواست شکایات متقاضیان توجه ویژه داشته باشند و همچنين مکاتبات با دانشگاه ها با جدیت بیشتری پیگیری مي شود.
در این مراسم، حسن نادری به عنوان سرپرست معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين مسائل اجرایی این مرکز معرفی شد و همچنين حکم خود را از سوی رئیس مرکز جذب دریافت کرد.
همچنین از تلاش های سعید افشاری، معاونت سابق اجرایی و همچنين عضو هیات استانی جذب اصفهان قدردانی شد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

سرپرست معاونت اجرایی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم منصوب شد در تاریخ ۱۲ September 1397 | 8:44 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *