ضرورت تبیین ماموریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی در دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی – شریف

ضرورت تبیین ماموریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی در دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی – شریف

به نقل از شریف: ضرورت تبیین ماموریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی در دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در بازدید از صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی، دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی کشور را “سرچشمه ایده های نو و همچنين نوآوری در کشور” توصیف و همچنين تاکید کرد: از آنجا که موسسان شرکت های دانش بنیان برآمده از دانشگاه ها و همچنين جزو نخبگبان دانشگاهی خواهند بود، تبیین برنامه جذاب و جالب و خوب های صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی در میان اعضای هیات علمی و همچنين دانشجویان تحصیلات تکمیلی یک ضرورت اساسی است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی صبح امروز (یکشنبه) ضمن بازدید از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی در نشستی مشترک با اعضای هیات عامل این صندوق در جریان آخرین اقدامات و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش روی این صندوق قرار گرفت.
وزیر علوم در این نشست تاکید کرد: مدیریت جدید صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی می تواند با بهره بري و استفاده از تجربه تیم مدیریتی سابق این صندوق و همچنين نیز بهره بري و استفاده از ایده های نو، با بررسی کارشناسی و همچنين مطالعه، نقاط ضعف را بر طرف و همچنين با ایده های جدید، زمینه رونق فعالیت شرکت های دانش بنیان را فراهم کند.
دکتر غلامی گفت: توجه بیشتر به سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان از طریق حمایت از صندوق های سرمایه گذاری ریسک پذیر، توزیع متوازن تسهیلات اعطایی در سراسر کشور و همچنين ارزیابی جامع و همچنين مورد تایید عموم از نکاتی است که می تواند به عملکرد بهتر صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی کمک کند.
وی تاکید کرد: وزارت علوم از برنامه جذاب و جالب و خوب های صندوق نوآوری در تقویت شرکت های دانش بنیان حمایت می کند و همچنين مدیران این وزارت در کارگروه ها ی این صندوق حضور فعال دارند.
وزیر علوم همچنین در این بازدید از مرکزمشاوره تخصصی شکوفایی و همچنين قسمت و بخش توانمندسازی شرکت های دانش بنیان صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی بازدید و همچنين با کارشناسان این صندوق دیدار و همچنين گفتگو کرد.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

ضرورت تبیین ماموریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی در دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی در تاریخ ۱۸ September 1397 | 11:50 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *