فاز ۲ دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم افتتاح شد – شریف

فاز ۲ دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: فاز ۲ دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم افتتاح شد

فاز دوم دانشکده گردشگری و همچنين کویرشناسی دانشگاه سمنان عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به بهره‌برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، فاز دوم دانشکده گردشگری دارای ۱۶ کلاس، ۹ آزمایشگاه و همچنين ۵ اتاق اداری و همچنين مجهز به یک سایت رایانه می‌باشد و همچنين با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و همچنين در زیربنای ۲ هزار و همچنين ۷۰۰ مترمربع طی ۲۱ ماه و همچنين در ۲ طبقه ساخته شده است. فاز نخست این دانشکده نیز سال شمسي قبل به بهره‌برداری رسیده بود.
هم چنین در سفر وزیر علوم به استان سمنان، کلنگ بلوک دوم دانشکده مهندسی، خوابگاه برادران و همچنين خواهران و همچنين استخر ذخیره پساب و همچنين تصفیه منزل و خانه فاضلاب این دانشگاه نیز به زمین زده شد.
ساخت بلوک دوم دانشکده مهندسی دانشگاه سمنان در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع و همچنين با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال عصر امروز آغاز شد.
تصفیه منزل و خانه مذکور در صورت بهره‌برداری ظرفیت تصفیه ۲ هزار و همچنين ۴۰۰ مترمکعب پساب را خواهد داشت و همچنين با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان ساخته می‌مي شود.
همچنین آیین کلنگ‌زنی ساخت خوابگاه‌های دانشگاه سمنان (خواهران و همچنين برادران) نیز در ۲ قطعه زمین مجزا هر کدام به مساحت ۳هزار و همچنين ۳۰۰ مترمربع با حضور وزیر علوم برگزار شد.
مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان و همچنين سیدعباس دانایی فرماندار این شهرستان و همچنين جمعی از مسئولان و همچنين مقامات محلی در این آئین حضور داشتند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

فاز ۲ دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم افتتاح شد در تاریخ ۱۳ September 1397 | 7:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *