فعالیت ۱۱ کارگاه تجربه و مهارت بالا محور برای اشتغال حین تحصیل دانشجویان دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای – شریف

فعالیت ۱۱ کارگاه تجربه و مهارت بالا محور برای اشتغال حین تحصیل دانشجویان دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای – شریف

به نقل از شریف: فعالیت ۱۱ کارگاه تجربه و مهارت بالا محور برای اشتغال حین تحصیل دانشجویان دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات جهت ایجاد ۱۱ کارگاه معرفی شده توسط دانشگاه فنی وحرفه ای در شورای حمایت از کارگاه تجربه و مهارت بالا محور صندوق رفاه دانشجویان خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازصندوق رفاه دانشجویان، ذوالفقار یزدان‌مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: صندوق رفاه دانشجویان و همچنين دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای به منظور حمایت از کارگاه‌های تجربه و مهارت بالا‌محور و همچنين تولیدی و همچنين پیش اشتغال دانشجویی در مرداد ماه سال شمسي جاری تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
وی افزود: یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی که می‌تواند به دانشجویان کمک کند، این است که تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان به سمت تسهیلات هدفمند سوق داده مي شود و همچنين بر این اساس مدیریت دخل و درآمد را جایگزین مدیریت هزینه‌ای کرده‌ایم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: ما باید منابع مالی صندوق را به سمت نیازهای واقعی دانشجویان هدایت کنیم و همچنين تجربه و مهارت بالا‌محوری و همچنين تربیت پنجه‌های کارآمد، یکی از این نیازهای اصلی است دانشجویان فنی و همچنين حرفه‌ای در این شرایط حساس می‌توانند نقش‌آفرینی ویژه‌ای داشته باشند.
وی در ادامه گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که با رئیس دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای امضا کرده ایم به هر کارگاه صد میلیون تومان وام می‌دهیم که ۵۰ قسمت و بخش آن هم در مرحله راه‌اندازی و همچنين ۵۰ قسمت و بخش آن هم در مرحله‌ای که کارگروه نظارتی ما آن هم را تائید کنند پرداخت می‌مي شود و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ما این است ۵۰ کارگاه را ایجاد و همچنين حمایت کنیم.
س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵

فعالیت ۱۱ کارگاه تجربه و مهارت بالا محور برای اشتغال حین تحصیل دانشجویان دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای در تاریخ ۲۴ September 1397 | 11:40 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *