قدردانی از برگزاری موفقیت‌آمیز ‌یازدهمین جشنواره ملی حرکت – شریف

قدردانی از برگزاری موفقیت‌آمیز ‌یازدهمین جشنواره ملی حرکت – شریف

به نقل از شریف: قدردانی از برگزاری موفقیت‌آمیز ‌یازدهمین جشنواره ملی حرکت

مجمع اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی سراسر کشور به پاس قدردانی و همچنين قدرشناسی از زحمات مسئولان برگزاری یازدهمین جشنواره ملی حرکت، یادداشتی را منتشر کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن این یادداشت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با اتمام یازدهمین جشنواره ملی حرکت و همچنين به شکرانه توفیق و همچنين به رسم ادب؛ شایسته است از تلاش‌های بی‌شائبه و همچنين زحمات صادقانه مسئولان دانشگاه پهناور و بزرگ اصفهان و همچنين کادر اجرایی پرتلاش جشنواره صمیمانه تشکر نماییم. بی‌شک برگزاری موفقیت‌آمیز بزرگترین رویداد علمی دانشجویی کشور حاصل همدلی، همفکری و همچنين کوشش تمامی پاسداران فرهنگ کشور و همچنين دلسوزان عرصه علمی به‌ویژه فعالین اتحادیه‌ها و همچنين انجمن‌های علمی دانشجویی سراسر کشور بوده است.
در این راستا ضمن تحسین اقدامات گرفته شده از جانب اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به‌عنوان متولی این جشنواره و همچنين عزم جدی در اصلاح سیاستگذاری های حاکم بر جشنواره و همچنين اصلاحات مثبت گرفته شده در قسمت و بخش نمایشگاهی، می‌بایست به نیکی از پیوست‌های جانبی جشنواره نظیر حضور معنادار دانشجویان بین‌المللی، حضور وزارت خانه‌های راه و همچنين شهرسازی، ورزش و همچنين جوانان و همچنين ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات، شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنين نیز قسمت و بخش ارتباط با صنعت و همچنين برگزاری پنل‌های تخصصی و همچنين ارزشمند از قبیل تاک (تجربه، ایده و همچنين خلاقیت) و همچنين قسمت و بخش ویژه جشنواره (انجمن پویا) یاد کرده و همچنين تقویت آن هم‌ها را در دوره بعد به‌عنوان یک ارزش افزوده مطالبه نماییم.
شایان ذکر است در این جشنواره مجمع اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی کشور با اجرایی نمودن و همچنين رونمایی از اتوماسیون جامع اداری توسط دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، دکتر غفاری نقش خود را در تسهیل‌گری و همچنين شفافیت فرآیندها به خوبی ایفا نمود؛ امید است در آینده نزدیک اتوماسیون جامع اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی به بزرگترین آرشیو فعالیت‌های اتحادیه‌ها و همچنين انجمن‌های علمی دانشجویی کشور تبدیل مي شود.
در پایان بر خود مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري می‌دانیم از حضور ارزشمند دکتر منصور غلامی مقام عالی وزارت علوم تحقیقات و همچنين فناوری، در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی حرکت که موجبات ارتقا علمی و همچنين دلگرمی تمامی شرکت کنندگان را فراهم آورد؛ صمیمانه قدردانی نماییم.
به امید آنکه در سایه اعتماد متقابل و همچنين با وحدت رویه بیشتر، گامی موثر در جهت ارتقا جشنواره ملی حرکت و همچنين ایرانی آباد و همچنين پیشرو برداریم.

ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

قدردانی از برگزاری موفقیت‌آمیز ‌یازدهمین جشنواره ملی حرکت در تاریخ ۱۱ September 1397 | 2:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *