معرفی قراردادهای برتر همکاری مشترک دانشگاه ها و همچنين دستگاه های اجرایی در نمایشگاه هفته پژوهش – شریف

معرفی قراردادهای برتر همکاری مشترک دانشگاه ها و همچنين دستگاه های اجرایی در نمایشگاه هفته پژوهش – شریف

به نقل از شریف: معرفی قراردادهای برتر همکاری مشترک دانشگاه ها و همچنين دستگاه های اجرایی در نمایشگاه هفته پژوهش

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: همزمان با برگزاری دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور در تاریخ ۴ دی ماه ۹۷ ، قراردادهای برتر همکاری مشترک دانشگاه ها و همچنين دستگاه های اجرایی معرفی و همچنين از مجریان آنها تجلیل می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد سعید سیف روز سه شنبه در دومین جلسه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور اظهار داشت: وزارت خانه ها و همچنين دستگاه های اجرایی از میان ده ها قرارداد و همچنين طرح همکاری که با دانشگاه ها و همچنين مراکز پژوهشی دارند یک طرح را به عنوان طرح برتر به وزارت علوم معرفی خواهند کرد تا در آیینی که در هفته اول دی ماه برگزار می مي شود از مجریان این طرح ها تجلیل مي شود.

وی افزود: با مشارکت دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور و همچنين دستگاه های اجرایی، مجموعه طرح های برتر ارتباط با صنعت تدوین و همچنين در دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور ارائه خواهد شد.

دکتر سیف با اشاره به ضرورت همکاری فرا دستگاهی برای تقویت پیوند دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور با قسمت و بخش صنعت گفت: اقدامات مختلفی را می قدرت برای بهبود ارتباط دانشگاه ها و همچنين صنعت انجام داد که یکی از آنها، آسیب شناسی و همچنين بازنگری دوره های کارورزی و همچنين کارآموزی دانشجویان است.

وی ایجاد دوره های تجربه و مهارت بالا افزایی، بازنگری برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی و همچنين ایجاد دوره های فرصت مطالعاتی داخل با محوریت حضور اعضای هیات علمی در قسمت و بخش صنعت و همچنين جامعه را از اقدامات گرفته شده در وزارت علوم برای تقویت ارتباط دانشگاه ها و همچنين صنعت اعلام کرد.

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم با اشاره به رویکرد مسئولان کشور برای حمایت از دانشگاه های کارآفرین گفت: ویژگی مهم دانشگاه های کارآفرین، داشتن مسئولیت اجتماعی و همچنين مشارکت برای توسعه اقتصادی و همچنين اجتماعی کشور است که این هدف، با تقویت ارتباط دانشگاه ها با صنعت تحقق پیدا مي کند.

در ادامه این نشست، مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور و همچنين نمایندگان دستگاه های اجرایی، پیشنهادات خودرا برای برگزاری دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌های کشور در دی ماه، ارائه کردند.

‌‌‌‌‌م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

معرفی قراردادهای برتر همکاری مشترک دانشگاه ها و همچنين دستگاه های اجرایی در نمایشگاه هفته پژوهش در تاریخ ۶ September 1397 | 4:16 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *